Sėkmingai startavusi grupė "My Favourite Gun" pristato dar vieną muzikinį "šūvį" (+ audio)

Ne ginklais, bet šampano buteliais šaudė muzikantai švęsdami naujų dainų įrašų pabaigą. Dar keturias dainas būsimam albumui įrašę atlikėjai pristato naują radijo singlą - „Music Is My Favourite Gun“. Ši daina – tarsi grupės autoportretas, nuotaikingai perteikiantis jų pasaulėžiūrą.

„My Favourite Gun“ - šviežio oro gūsis Lietuvos muzikinėje padangėje. Tai energinga roko grupė, ryžtingai besibraunanti į lietuviško muzikinio pasaulio džiungles. Nors muzikos verslas Lietuvoje išgyvena nuosmukį, keturi vaikinai tiki ateitimi ir rezga didelius planus.

Patys muzikantai tikisi atgaivinti roko judėjimą ir yra pasiryžę sudominti naują klausytojų kartą. Grupės koncertiniai pasirodymai nepalieka abejingų - jie šokiruoja, stebina ir žavi. Atlikėjai jau yra susikrovę milžinišką sceninės patirties bagažą tačiau dar nėra praradę jaunatviško užsidegimo.

Toks derinys pamažu įtikina muzikos mylėtojus ir net Lietuvos scenos veteranus. Daina portalo „Music.lt“ pasiekė pirmąją vietą, o laidoje „Muzikos čempionų taurė“ atlikę akustinę radijo singlo „Milk“ versiją vaikinai sulaukė palankaus komisijos vertinimo ir surinko daugiausia balų iš visų pasirodžiusių dalyvių.

Komandą sudaro dainininkas Justas Lapatinskas, gitaristas Viktoras "Hugo" Jonušis, bosistas Paulius Jaskūnas ir būgnininkas Vytis Vainilaitis.

Artimiausiu metu grupę „My Favourite Gun“ galėsite išgirsti Vilniuje, lapkričio 12-tą dieną klube „BIX“ (Etmonų g. 6).

Kviečiame jau dabar įverinti naująjį „My Favourite Gun“ kūrinį „Music Is My Favourite Gun“ - .


   

Facebook comments