"SEL" ruošiasi vieninteliam koncertui sostinėje šiais metais

Grupė SEL, neseniai surengusi sėkmingus pasirodymus JAV, kur pristatė naujausią albumą „Aš kaip žąsis“, ruošiasi vieninteliam koncertui šiais metais Vilniuje. Pasak grupės lyderio Egidijaus Dragūno, į gegužės 26-ąją sostinės Pramogų banke įvyksiantį pasirodymą galės patekti vos tūkstantis gerbėjų. Be to, kaip visada bus skiriamas ypatingai didelis dėmesys koncerto įgarsinimo ir apšvietimo kokybei. Klubo šeimininkams netgi teks gerokai pakoreguoti klubo erdvę, kad įgyvendintų dainininko iškeltus techninius reikalavimus.

„Pasirodymas Pramogų banke - išskirtinė galimybė vilniečiams dar šiemet gerai pasilinksminti kartu su SEL klubiniame koncerte, nes kito mūsų šou sostinėje gerbėjams gali tekti gerokai palaukti. Nežadu rengti ir jau beveik tradiciniu tapusio SEL gimtadienio lapkričio mėnesį. Myliu Vilnių, nes čia gimiau ir užaugau, bet šiemet turiu didelių planų, susijusių su kitais miestais“, - intriguoja dainininkas.

Dainininkas neseniai atšventė savo 35-ąjį gimtadienį, o taip su SEL surengė koncertus Niujorke, Čikagoje, Los Andžele, Dubline ir Londone, kur vietos lietuviams pristatė paskutinįjį albumą „Aš kaip žąsis“, už kurį gautas pelnas keliauja į atlikėjo vardu pavadinto fondo sąskaitą.

Dalį šio fondo pinigų atlikėjas jau išdalijo ir taip pelnė didžiosios visuomenės dalies pagarbą: už jo surinktas lėšas VU vaikų ligoninei buvo nupirkta itin reikalingos medicininės įrangos, kuri kainavo per 100 tūkst. litų. Šiuo metu dainininkas kaip tik svarsto, kam ir kaip dar galėtų pagelbėti skirdamas pinigų iš savo vardo fondo.


   

Facebook comments