Šėlk visą žiemą kartu su rinkiniu „ZUZI fiesta. Žiema 2006“

Tęsdama savo tradicijas, "Zuzi Records" išleidžia dar vieną įspūdingą rinkinį „Zuzi fiesta. Žiema 2006“. Išleidžiami „fiestų“ serijos rinkiniai „Vasara“, „Ruduo“, šį kartą „Žiema“, tapo populiarūs ir žinomi tarp Lietuvos klausytojų.

Jau tapusi tradicija – sumiksuotų kūrinių visuma. Šį kartą albume bus galima rasti 23 nuotaikingus žymių estrados atlikėjų kūrinius. Albume klausytojai galės išgirsti ir romantiškuosius Delfinus, Žilvino Žvagulio „Kareivišką“ dainą, Simonas Donskovas savo sodriu vokalu papuoš albumo dainų sąrašą, Bavarija savo klausytojus apiberia „Oro bučiniais“, o merginos Mango kviečia „Pabučiuok“, nesenai debiutinį albumą išleidusi Nacija dainuoja gerai žinomą Anties perdirbinį „Zombiai“. Gyčio Paškevičiaus dar neišleista nauja radijo daina „Ten“. Taigi, įvairiausių dainų puokštė puošiasi žymiausių Lietuvos atlikėjų pavardėmis.

Spalvingas ryškus viršelis tai ženklas, jog albume rasite vaistų nuo šalčio ir tamsos. Tik pradėję klausytis „Zuzi Fiesta. Žiema 2006“ rinkinio, visi pamirš žiemos šalčius. "Zuzi Records" dovanodama rinkinį linki nesėdėti vietoje ir jei liūdna ar šalta, išgyti šokių ir geros muzikos pagalba!


   

Facebook comments