Serj'as Tankian'as: "System Of A Down" neturi planų kurti naują albumą

"System Of A Down" lyderis Serj'as Tankian'as teigia, jog jo grupės kolegos šiuo metu neturi jokių planų įrašinėti naują albumą.

Kalifornijos metalo atstovai praėjusią vasarą rengė koncertinį turą bei pasirodė festivaliuose, tačiau nepristatė jokios naujos medžiagos, apie kurią tyli iki šiol.

Neseniai paskelbta, kad kartu su "Deftones" jie Š. Amerikoje koncertuos ir šią vasarą, tačiau, kaip teigia S. Tankian'as, planai įrašyti naują albumą, seksiantį po 2005 m. "Hypnotize", vis dar nėra svarstomi.

"Billboard" žurnalistų paklaustas apie naujo "System Of A Down" albumo perspektyvas jis teigė: "Kai žmonės klausia "Kada iš tavęs sulauksime naujos muzikos?", tai yra didžiausias komplimentas pasaulyje. Kol kas nėra jokių planų tai įgyvendinti."

Jis tęsė: "Manau, kad tai įvyks tuomet, kai visi susirinksime tinkamu metu ir mūsų galvose tam bus vietos. Tačiau tas laikas dar tikrai neatėjo - manau, kad visi supras, kada tai įvyks. Viskas gana paprasta.

Pats Tankian'as liepos 9-ąją dieną ruošiasi išleisti trečiąjį studijinį alvumą "Harakiri", kurio pirmąjį singlą "Figure It Out" įvertinti galite jau dabar.   

Facebook comments