Shakira prieš Madonna: nauja kova muzikos pasaulyje?

Pop muzikos pasaulyje bręsta nauja priešių pora. Ir ši kova žada būti tikrai įdomi, nes tai vienos didžiausių žvaigždių visame pasaulyje.

Lotynų Amerikos gražuolė, dainininkė Shakira, pavadino Madonną "bestubure" po to, kai ši atšaukė savo kontraversišką dainos "American Life" video klipą, nukreiptą prieš karą Irake.

Iš Kolumbijos kilusi hitų "Whenever, Wherever" bei "Underneath Your Clothes" atlikėja sako, kad Materialioji Mamytė ("Material Mom" - prieš keletą metų Madonna gavo Materialios Mergaitės pravardė dėl dainos "Material Girl" - red.) turėtų tęsti viską su pirmaja klipo "American Life" versija, kurios reklamoje Madonna matoma, apsirengusi, kaip kareivė ir meta granatą į JAV prezidentą George'ą Bush'ą. Madonna savo pareiškime apie tai teigė, jog atšaukė vaizdo klipą iš pagarbos ir užuojautos karinėms pajėgoms, įtrauktoms į karą Irake.

"Aš tikėjausi, kad Madonna turi stipresnį "stuburą"," sakė Shakira. "Gera pop muzika visuomet yra politinė, krizių metu."

Pati Shakira padarė didelį antikarinį gestą, kai savo koncertinio turo metu scenoje pasirodydavo su Irako diktatoriaus Saddam'o Hussein'o ir Georg'o Bush'o žaislinėmis figūromis.


   

Facebook comments