“Shamanna Bug” – naujas, užburiantis vardas Lietuvos muzikos scenoje (+ audio)

Debiutuojantis naujas, jaunas ir perspektyvus merginų duetas “Shamanna Bug” pristato savo pirmąjį radijo singlą pavadinimu “Walking on the rainbow”.

“Shamanna Bug” tai dviejų jaunų, talentingų merginų projektas, kurių simbolis, pasak jų – šamanų užburtas vabalas. „Jis spalvotas ir širdžiai artimas. Norime,kad jis dalintųsi mūsų magiška muzika“ – pasakoja aštuoniolikos metų, išskirtinio tembro, vokalistė Agnė Šiaulytė.

“Dainos pagrindinė mintis yra užsibrėžto tikslo siekimas, troškimas,o vėliau ir dvejonės. Vaivorykštė - ištryškusi meilės srovė apipinta abejonėmis. Galiausiai supranti, kad tai, ką atradai, yra lobis.“ – apie dainą pasakoja dueto kūrybinis vabalas Greta Garmašaitė, kuriai vos 17 metų. Būdama šešerių metų, dar prieš žengiant į pirmą klasę, ji pradėjo lankyti muzikos mokyklą, fortepijono klasę.

Merginos susipažino muzikos mokykloje, vokaliniame ansamblyje.“Iš pradžių viena kitai net nepatikome, bet vėliau vis ilgiau užsilikdavome dviese prie instrumento . Ir štai jau treti metai, kaip mes kartu.“ – šypsosi merginos.

Artimiausiu metu „Shamanna Bug“ galite išgirsti Lapkričio 12 d., 20 val., Vilniaus centre esančioje kavinėje “Balti drambliai”.   

Facebook comments