Šį ketvirtadienį paaiškės, kas atstovaus Lietuvai 2011 m. "Eurovizijoje" (+ dalyvių sąrašas, balsavimas)

Į ketvirtadienį vyksiantį „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą Lietuvos radijas ir televizija, pasinaudodama turima teise, deleguoja tris kūrinius. Tai Urtės Šilagalytės „Candy baby“, Donny Montell „Let me“ bei to paties Donny Montell ir Sasha Song „Best friends“.

Pasak „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos prodiuserio Audriaus Giržado, visi šie atlikėjai liko ketvirti trijuose pusfinaliuose ir per plauką nepateko į finalą, todėl nuspręsta jiems tokią galimybę dovanoti.

Dar vieną atlikėją į nacionalinės „Eurovizijos“ finalą deleguoja portalo „zebra.lt“ skaitytojai. Tai Martynas Beinaris iš antrojo pusfinalio, atliksiantis „Tomorrow and after“.

Dar devyni atlikėjai į finalą pateko trijuose pusfinaliuose. Tai „The Independent“ su daina „7th bus“, Monika Linkytė („Days go by“), Sasha Song („The slogan of our nation“), VIG Roses („Freedom of mind“), Liepa („Laukiu“), Evelina Sašenko („C‘est ma vie“), Viktorija Ivaškevičiūtė („Be my baby“), Linas Adomaitis („Floating to you“) ir Rūta Ščiogolevaitė („Break free“).

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą Lietuvos televizija transliuos tiesiogiai jau šį ketvirtadienį 21 val. 15 min.

Finale komisija ir žiūrovai atrinks tris geriausias dainas, kurios bus atliktos dar kartą, bet tuomet galutinį žodį tars komisija.

„Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 10-14 dienomis Vokietijos mieste Diuseldorfe.

Galutinis 2011 m. finalinio nacionalinės atrankos etapo dalyvių sąrašas:

Kviečiame pareiškti savo nuomonę, kurį iš kūrinių palaikote jūs - pagrindiniame svetainės puslapyje dešinėje pusėje galite balsuoti už vieną iš kandidatų, kuris, Jūsų manymu, geriausiai atstovautų Lietuvai šių metų "Eurovizijoje". Ačiū už jūsų nuomonę!


   

Facebook comments