Šį penktadienį – naujojo „Anties“ DVD pristatymo koncertas

Viena garsiausių visų laikų Lietuvos grupių „Antis“ šį penktadienį, vasario 13 dieną, kviečia į savo solinį koncertą – naujosios DVD plokštelės „Rugpjūčio 33“ pristatymą Vilniuje „Champagne“ bare. Grupė surengs daugiau kaip pusantros valandos trukmės gyvos muzikos koncertą ir padovanos visą pluoštą savo naujausių ir senesnių, puikiai žinomų dainų. Tai – puiki galimybė ne tik paklausyti geros muzikos, bet ir atšvęsti Valentino dieną.

Naujoje „Anties“ DVD plokštelėje „Rugpjūčio 33“, kuri pasirodė praėjusių metų pabaigoje, yra įamžintas grandiozinis grupės koncertas, rugsėjį įvykęs Vilniuje, Katedros aikštėje. Tai buvo baigiamasis „Ančių dainos“ koncertų turo pasirodymas ir festivalio „Sostinės dienos 2008“ uždarymo renginys. Šis „Anties“ koncertas tapo vienu didžiausiu lietuviškos muzikos istorijoje.

Po jo grupė beveik penkis mėnesius nekoncertavo ir tik sausio pabaigoje surengė pasirodymą „Radiocentro“ muzikos apdovanojimuose, kur atliko penkis kūrinius. Vasario 13 dieną įvyksiantis koncertas – viena iš retų progų išgirsti koncertuojančią legendą! Bilietai į koncertą parduodami „Bilietai.Lt“ taškuose.

2007 m. pabaigoje pasirodė albumas „Ančių dainos“, kurio muzikos gerbėjams teko laukti net septyniolika metų. Šis albumas, kurį įsigijo daugiau kaip 7 000 muzikos gerbėjų, tapo sėkmingiausiu grupės istorijoje. Albumo pasirodymą lydėjo naujieji „Anties“ radijo hitai „Mes rimti!“, „Buržujus“, „Auksinis Buda“. Šiame albume galima rasti ir titulinę naujojo DVD dainą „Rugpjūčio 33“.


   

Facebook comments