„Siela“ rengia baigiamąjį albumo „Visa matanti akis“ koncertą

„Baigiame vieną etapą ir pradedame ruoštis kitam“, – praneša roko grupės „Siela“ vokalistas Aurelijus Sirgedas. Šį penktadienį, gegužės 4 dieną, Vilniaus muzikos klube „Tamsta“ „Sielos“ muzikantai sugros baigiamąjį albumo „Visa matanti akis“ koncertą. Tuo pačiu tai bus paskutinis solinis „Sielos“ koncertas prieš pradedant kurti ir įrašinėti naujas dainas.

Artimiausiu metu grupė daugiau solinių koncertų nėra numačiusi, tik sutrumpintą savo programa atliks muzikos festivalyje „Roko naktys“. Baigiamąjame „Visa matanti akis“ koncerte „Tamstoje“ skambės tiek akustiniai, tiek elektriniai „Sielos“ kūriniai – visa tai, už ką klausytojai šią grupę mėgsta jau daugiau kaip dvidešimt metų.
Dar viena gera žinia – į grupę sugrįžo ilgametis jos gitaristas Aurimas Driukas, tad „Sielos“ muzikantai gerbėjams žadą įsimintiną vakarą.

Vasarą grupė planuoja įrašų studijoje pradėti darbus su naujomis dainomis ir galbūt dar šiemet gerbėjus pradžiuginti visiškai nauju albumu. Paskutinis studijinis „Sielos“ albumas „Euforija“ pasirodė dar 2008 metais. 2010 metais buvo išleistas įvairių atlikėjų įrašytas rinktinis „Sielos“ dainų albumas „XX“, skirtas grupės dvidešimtmečiui. Praėjusiais metais buvo išleista akustinio grupės koncerto vinilo plokštelė „Visa matanti akis“.

Išleidusi vinilo plokštelę grupė surengė kelis koncertus, skirtus jos pristatymui. Pasirodymas muzikos klube „Tamsta“ yra baigiamasis iš šios koncertų serijos.


   

Facebook comments