„Silence Family“ – vienintelį kartą gruodžio 4-ąją dieną

Jau penktadienį, gruodžio 4 d., pirmą ir kol kas vienintelį kartą uždanga nukris nuo scenos, kurioje koncertuos elektroninės muzikos orkestras „Silence Family“. „Ūkio banko Teatro arenoje“ vienu metu pasirodys septyni „Silence“ atlikėjai ir devyni kviestiniai muzikantai.

Tris valandas truksiantis „Silence Family“ pasirodymas – tai solinės programos, duetai, trio, kvartetai ir elektroninės improvizacijos. Penktadienio koncertas – pirma proga vienu ypu išgirsti visus didžiausius „Silence“ atlikėjų hitus, tiesa, skambėsiančius dar naujau ir įdomiau. Skambės puikiai pažįstami „Tik pasilik“, „I‘ll Be Gone“, „Muzika tu“, „Who`s Shot the Silence?!“, „Song About Love“, „Test" ir „Sea", o taip pat įvyks ne viena dar negirdėto kūrinio premjera.

Viename renginyje net trys premjeros

Vienu iš ryškiausių renginio akcentų taps net trys premjeros. Pirmą kartą scenoje prisistatys abu nauji „Silence“ nariai – Monika Liu ir Adomas. Taip pat įvyks senokai žadamo Jazzu solinio albumo fragmentų pristatymas, kuriame taip pat dalyvaus būgnais, bosu, perkusija bei klavišais grojantys muzikantai. „Silence Family“ lankytojai penktadienį bus pirmieji, išgirdę keturis būsimojo Jazzu albumo kūrinius – „Oukie Doukie“, „Master Blaster“, „Give Me The Reason“ ir „It’s My Time“. Kito solinio Jazzu pasirodymo data kol kas nežinoma.

Asmenines programas penktadienio vakarą taip pat pristatys šiemet pasirodžiusių solinių albumų autoriai Leon Somov ir Few Nolder. Pastarojo techno dūžiams akomponuos kanklės ir fleita.

House ir techno improvizacijos

Petis petin scenoje gros ne vieno Lietuvos klubo šokių aikšteles jau išbandę duetai. Tai – Leon Somov ir Jazzu ir Mario Basanov su Vidžiu. Šiems scenoje talkins fagotistų duetas. „Silence Family“ scenoje improvizuosiantis ketvertas – Vidis, Mario Basanov, Few Nolder ir Leon Somov – savo jėgas jau išbandė dviejose viešose repeticijose, tačiau penktadienį žada elektronine muzika užsimoti itin rimtai.

„Silence“ šeimai talkins devyni instrumentalistai

Su „Silence“ atlikėjais drauge pasirodysiantys muzikantai – geri kolektyvo draugai ir žinomi profesionalai, koncertuojantys drauge ar tiesiog palaikantys vieni kitų iniciatyvas. Scenoje gros broliai Marijus Aleksa (būgnai) ir Domas Aleksa (bosas), Darius Žičkus (trombonas, klavišiniai), Vytautas Bikas (klavišiniai), Andrius Puplauskis ir Arūnas Zujus (fagotai), Indrė Jurgelevičiūtė (kanklės, fleita), Mindaugas Vadoklis (trimitas) ir Vytis Vainilaitis (perkusija). „Silence“ atlikėjų kūrinius šie muzikantai papildys naujais, dažnai netikėtais atspalviais.

Viso koncerto metu specialias vaizdo projekcijas kurs videomenininkė Vesta VJ. Už renginio šviesų režisūrinį scenarijų atsakingas šviesų dailininkas Mindaugas Skuminas.

Gruodžio 4-osios renginys pretenduoja tapti svarbiausiu mėnesio ir greičiausiai metų lietuviškos elektroninės muzikos įvykiu. Visiškai originalus ir nuoširdus pasirodymas bus surengtas tik vieną kartą. Koncerto pradžia aštuntą vakaro.


   

Facebook comments