Silverback Guerillaz ruošia debiutinį albumą

Neseniai buvo pranešta, , tačiau tai nėra visiškai teisingas teiginys. Pasak Smurf'o, norėdamas išleisti debiutinį grupės albumą jis sudarė leidybinę sutartį su "KOCH Records" ir "Death Row".

"Aš vadovauju nepriklausomam leiblui "Gangta Flip Records", o Suge Knight'as ir Alan'as Grunblatt'as (generalinis "KOCH Records" direktorius) tiesiog yra mano verslo partneriai," sakė Smurf'as. "Kai Suge pradėjo ieškoti talentingų atlikėjų Niujorke, jis surado mus ir nuo šiol mes dirbsime kartu, tačiau ne toje pačioje kompanijoje."

Leidybos kontraktas padės išleisti ne tik albumą, bet ir singlą "The Best for My Enemies" su nelegaliai panaudotu Tupac'o Shakur'o balsu. Vienas adresatų, kuriems skirta šio singlo žinutė, yra 50 Cent, kuriam tokią pačią neapykantą jaučia ir Suge Knight'as, tačiau tai nereiškia, kad "Death Row" pradės naują karą su rytine pakrante.

"Visi mano, kad mūsų bendradarbiavimas remsis tik dis'ais 50 Cent'ui ir kitiems varžovams. Iš tiesų mes tuo užsiimame tik įrašinėdami miksteipus, bet albumas nebus dar vienas atkirtis. Jame gerbėjai galės išgirsti tai, ką mes išgyvenome ir patyrėme. Tai bus apie gatvių gyvenimą."

"Good Giveth and God Taketh Away", debiutinis SBG albumas, bus išleistas vasaros pabaigoje, o kolkas gerbėjai gali tikėtis sulaukti vaizdo klipo. Gegužės 14-ą dieną Smurf'as surengė bemokestinį koncertą pagerbti žuvusį Lost Boyz narį Freaky Tah, kuris yra Domination pusbrolis.


   

Facebook comments