Simon Cowell: "Beyonce šlovė truks ilgai, o Lady GaGa žmonėms jau pabodo"

Nors Lady GaGa, praeitais metais išleidusi albumą "Artpop", ne tik triukšmingai grįžo į muzikinį pasaulį, bet ir surengė daug šnekų sukėlusį pasirodymą Simono Cowello talentų šou "X faktorius", visgi pastarasis mano, kad žmonėms skandalingoji dainininkė jau pabodo.

Duodamas interviu radijui "LBC 97.3", Cowellas pareiškė:

"Manau, 2013-ieji metai muzikai buvo tikrai geri. Kaip kažkam jau minėjau - toks įspūdis, lyg dainos vėl grįžo į madą. Vieniems žmonėms šie metai buvo geri, kai kuriems kitiems - blogi. Lady GaGa sukėlė daug triukšmo, bet, atrodo, žmonėms ji jau pabodo," sakė muzikos industrijos magnatas.

Tačiau Simonas Cowellas išreiškė susižavėjimą Beyonce - ypač dėl visiškai netikėtai išleisto albumo, kuris iš karto užkariavo internetą. "Beyonce" pasirodė be jokios išankstinės reklaminės kampanijos ir jokių pristatomųjų kūrinių, todėl anksčiau laiko nespėjo nutekėti nei viena jo daina.

Šis triukas absoliučiai pasiteisino - Beyonce albumas internetinėje parduotuvėje "iTunes" tapo visų laikų geriausiai debiutinę savaitę parduotu albumu, kurio vos per tris dienas buvo įsigyta net 829 tūkst. kopijų.

Cowellas mano, kad šiuo žingsniu Beyonce padarė tam tikrą revoliuciją ir šios dainininkės šlovė truks kur kas ilgiau nei Lady GaGos.

"Štai, pažiūrėkit - Beyonce albumas nukrito lyg iš dangaus ir kone susprogdino internetą. Nebuvo jokios išankstinės reklamos, jokių kvailų fotosesijų, nieko. Galimas daiktas, būtent taip ateityje visi ir elgsis," baigė S. Cowellas.

O kaip manote jūs: kuri ilgiau išliks populiaresnė - Beyonce ar Lady GaGa?   

Facebook comments