Šių metų "Grammy" ceremonijoje koncertuos įspūdingi duetai – "Metallica" su pianistu Lang Lang, Beyonce su Jay Z, "bitlai" Paul McCartney su Ringo Starr ir kiti (+ visas atlikėjų sąrašas)

Gandai patvirtinti: Beyonce ir Jay Z tikrai pasirodys drauge per "Grammy" apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks sausio 26 dieną.

Ponas ir ponia Carteriai greičiausiai dainuos bendrą kūrinį "Part II (On the Run)", kuris yra Jay Z albume "Magna Carta Holy Grail" ir yra nominuotas 'Best Rap/Sung Collaboration' apdovanojimui. Tačiau spėjama, kad jie gali atlikti ir kitą bendrą dainą – neseniai singlu išleistą "Drunk In Love" iš Queen Bey naujausio albumo "Beyonce".

Jay Z yra nominuotas visai krūvai apdovanojimų, įskaitant 'Best Rap Performance', 'Best Rap Album' ir 'Best Rap Song'. Deja, Beyonce rekordus mušantis albumas net negalėjo būti įtrauktas į nominacijas, nes į jas turėjo teisę patekti tik iki 2013 m. rugsėjo 30 dienos išleisti įrašai, o "Beyonce" buvo išleistas jau gruodžio 13 dieną.

Patvirtinti ir kiti "Grammy" ceremonijos metu pasirodysiantys duetai: "Metallica" su kinų pianistu Lang Lang, legendiniai "bitlai" Paul McCartney ir Ringo Starr, Billie Joe Armstrong ("Green Day") su Miranda Lambert, Robin Thicke su "Chicago", Pink su Nate Ruess, Macklemore & Ryan Lewis, "Imagine Dragons" su Kendrick Lamar, John Legend su Keith Urban ir Sara Bareilles su Carole King.

Taip pat dainuos: Madonna, Lorde, Katy Perry, Taylor Swift; bendrą pasirodymą surengs Merle Haggard, Kris Kristofferson, Willie Nelson ir Blake Shelton; prancūzų elektroninės muzikos duetas Daft Punk, kurie gros scenoje pirmąkart po šešerių metų pertraukos, pasirodys su Pharrell Williams, Nile Rodgers ir soul legenda Stevie Wonderiu, o "Grammy" ceremoniją vainikuos Lindsey Buckingham ("Fleetwood Mac"), Dave Grohl, "Nine Inch Nails" ir "Queens of the Stone Age" bendra daina.   

Facebook comments