„Skamp“ gerbėjams – išskirtinis klubas

Grupė „Skamp“ praneša, kad galų gale tvirtai nuspręsta suregistruoti visus grupės gerbėjų klubo narius.

„Skamp“ kuria oficialią savo gerbėjų asociaciją, kurios visi užsiregistravę nariai gaus specialias korteles.

Narystę patvirtinančios kortelės suteiks 50 proc. nuolaidą į visus grupės koncertus.

Oficialaus gerbėjų klubo nariai galės lankytis specialiai jiems skirtose grupės interneto puslapio rubrikose, kuriose bus gali rasti ir atsisiųsti niekur kitur neskelbtų grupės nuotraukų, užsisakyti išskirtinės atributikos (marškinėlių, džemperių), skaityti grupės „Skamp“ rašomą dienoraštį, taip pat bendrauti tik jiems skirtame forume.

Grupė planuoja rengti ir specialius vakarėlius-koncertus, į kuriuos galės patekti tik klubo korteles turintys žmonės.

„Mes norime atsiprašyti savo gerbėjų, kad taip ilgai kalbėjome jiems, apie šį klubą, bet niekaip nesugebėdavome savo kalbų konkrečiais darbais paversti. Atsiprašome ir tų, kurie bandė registruotis mūsų puslapyje, bet jiems nepavyko. Galų gale, mes radome patikimus žmones, kurie galės prižiūrėti gerbėjų klubo ir mūsų interneto puslapio reikalus. Mes labai mylime savo fanus ir žinome, kad be jų palaikymo būtume niekas. Todėl ir norime jiems sukurti kažką ypatingo“, - sakė Erica.

„Skamp“ interneto svetainė iki metų pabaigos bus visiškai atnaujinta, o norintys tapti klubo nariais jau dabar gali registruotis jos rubrikoje „fanklubas“.

Dėmesio! Grupė „Skamp“ pradeda savo koncertų turą po Lietuvą. Šią savaitę grupė pasirodys: 11 d. „Siemens“ arenoje, renginyje "Mes Irgi Galime Mylėti", 12 d. - Druskininkuose klube "Dangaus Skliautai".


   

Facebook comments