„Skamp“ gimtadienio proga – specialus koncertas!

Vienai mėgstamiausių ir populiariausių muzikos grupių Lietuvoje „Skamp“ sukanka septyneri metai. Ta proga gegužės 13-tą dieną, penktadienį gausiai užsienyje koncertuojantys muzikantai, atsidėkodami ištikimiausiems savo gerbėjams, dovanos išskirtinį koncertą Vilniuje, buvusiame kino teatre „Pergalė“.

Koncerto metu bus atliekamos visos populiariausios ir puikiai Lietuvos klausytojams žinomos „Skamp“ dainos. Kartu su „Skamp“ nariais koncerte pasirodys ir kiti atlikėjai su kuriais šiai grupei yra tekę dirbti kartu. „Skamp“ gimtadienio koncertas bus paskutinis renginys buvusio kino teatro „Pergalė“ patalpose, kurios uždaromos rekonstrukcijai. Tuo pačiu tai bus pirmasis bendras „Skamp“ ir muzikos vadybos kompanijos M.P.3 projektas.

Šiuo metu grupė vis dar vieši Los Andžele, kur įrašinėja savo naujas dainas. Grįžti į Lietuvą muzikantai numato jau šią savaitę ir iš karto pradės pasiruošimą gimtadienio koncertui, kurį organizuos didelės patirties pramogų versle turinčios kompanijos - M.P.3 ir „Tactus Verus“.

Bilietų į „Skamp“ koncertą kiekis yra labai ribotas, jais pradedama prekiauti šį ketvirtadienį, balandžio 21 dieną. Pirmąją prekiavimo dieną bus taikoma ypatinga kaina - 15 Lt. Vėliau bilietai brangs: iki gegužės 2 dienos jie kainuos 20 Lt, iki gegužės 11 dienos - 25 Lt, vėliau bilieto kaina augs iki 30 Lt. Bilietus galima įsigyti visose bilietai.lt prekybos vietose arba internetu www.bilietai.lt.

Nuo 1998 metų grupė „Skamp“ yra viena populiariausių Lietuvoje. Erica Jennings, Vilius „Willux“ Alesius ir Viktoras „Vee“ Diawara yra gerai žinomi Lietuvos ir užsienio muzikos klausytojams. Jie išleido 5 albumus ir 4 singlus, kartu laimėjo 27 apdovanojimus, 2001 metais atstovavo Lietuvą Eurovizijoje ir puikiai pasirodė įvairiausiuose pasaulio festivaliuose bei muzikiniuose klubuose.

Muzikos vadybos kompanija M.P.3 jau ketvirtus metus rūpinasi populiaraus dainininko Andriaus Mamontovo karjera. M.P.3 tapo pirmąja agentūra Lietuvoje pradėjusia muzikos vadybos paslaugas teikti užsieniečiams - latvių roko grupei „The Hobos“. Šios agentūros kvietimu mūsų šalyje koncertavo muzikos žvaigždės „Camouflage“ (Vokietija), „Sash!“ (Vokietija), „Brainstorm“ (Latvija), DJ‘s Krugozory (Rusija). Be kitų projektų M.P.3 kompanija taip pat organizavo „Siemens arenos“ atidarymo renginį, lietuviškus reklamos apdovanojimus „ADrenalinas“, „Eurovizijos“ dainų konkurso bei Europos futbolo čempionato transliacijas didžiausiame ekrane Baltijos šalyse.

Nuo 2003 m. veikianti agentūra „Tactus Verus“ organizuoja originalius muzikos ir scenos projektus, užsiima prodiuserine veikla, taip pat yra viena iš didžiausių šalies techninės įrangos nuomos kompanijų, aptarnaujanti įvairias parodas, muges bei kitus renginius. „Tactus Verus“ yra surengusi lietuviško miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ pastatymą, A. L. Webberio miuziklo „Operos fantomas“ koncertinį atlikimą, kasmetinį festivalį „Kultūros tvartas“, žiemos šventę „Kalėdų šalis“ ir kitus renginius.


   

Facebook comments