"Slipknot": "Mūsų muzika neskatina paauglių žaloti save"

„Slipknot“ lyderis Corey Taylor‘as užsipuolė pasirodžiusius pranešimus apie tai, jog grupės muzika skatina vaikus žaloti save.

Kiek anksčiau grupė pradėta kaltinti dėl itin tamsių kūrinių tekstų, tačiau Taylor‘o įsitikinimu, jų dainos niekaip neįtakoja jautrių paauglių elgesio.

Be to, jis puikiai supranta, kodėl nerimo apimti paaugliai puola į depresiją – jis tokias pačias problemas patyrė būdamas jaunas.

Taylor‘as teigia: „Jei tu nusprendei save žaloti, tai nulėmė ne muzika. Turi būti dar kažkas ne taip. Yra daugybė vaikų, kurie pjaustosi save, tačiau aš būčiau pirmas, kuris pasistengtų tai sustabdyti. Galbūt ir atrodo meniška išraižyti mūsų vardus ant savo rankų, tačiau mums – tai tiesiog savęs žalojimas. Kokie niūrūs „Slipknot“ bebūtų, ilguoju laikotarpiu reikia įžvelgti pozityvumą. Paskutinis dalykas, kurio mes norėtume, tai, kad kas nors save žalotų. Buvau tų vaikų vietoje ir visuomet stengiuosi paaiškinti jiems, jog suprantu būseną, kuomet jautiesi paskutinis žmogus žemėje. Viskas, ką reikia padaryti, tai pažvelgti aplink ir ką nors tikrai atrasi.“


   

Facebook comments