Specialus „Sielos“ koncertas – „Mūsų sielos – ne džinsai!“

Grupė „Siela“ balandžio 8 dieną roko muzikos gerbėjams Vilniuje surengs specialų dviejų dalių koncertą, pavadintą „Mūsų sielos – ne džinsai!“, kurio metu sugros visą savo kultinio albumo „Juodo opiumo žemė“ (1993 m.) programą ir didžiausius savo hitus. Šiame koncerte svečių teisėmis pasirodys jaunos roko grupės – „Dažai“ (iš Šiaulių) ir „Karma“ (iš Vilniaus).

Albumas „Juodo opiumo žemė“ muzikos gerbėjams padovanojo kūrinius „Meilę skriaudžia dangus“, „Nakties pacientai“, „Dar daug apie viską“, titulinę koncerto dainą „eM.eS.eN.Dži.J.eN.“ (Mūsų sielos ne džinsai – jų neišplausi) ir kitus. Visi šie kūriniai bus sugroti taip, kaip jie skamba albume, nuo pirmos iki paskutinės dainos su nauja jėga balandžio 8 dieną 20 val. Vilniaus klube „Propaganda“ ant Tauro kalno.

Lietuvos gotikinio roko pionieriai „Siela“ savo veiklą pradėjo 1990 metais ir tapo laisvės bei maištaujančios roko kartos simboliu. „Siela“ yra viena nedaugelio lietuviškų grupių, kuri nenutilo ir liko ištikima pasirinktam keliui. Daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą.

Praėjusį rudenį „Siela“ minėjo savo gyvavimo dvidešimtmetį ir ta proga surengė įsimintiną koncertą Vilniuje, klube „New York“, į kurį susirinko per šešis šimtus grupės gerbėjų. Tuo pat metu pasirodė ir jubiliejinis albumas „XX“, kuriame „Sielos“ dainas įrašė įvairūs Lietuvos atlikėjai (Andrius Mamontovas, Alina Orlova, „Lemon Joy“, „Thundertale“, „Mano juodoji sesuo“ ir kiti).


   

Facebook comments