Su naujausiu albumu "Symphonica" į pirmą vietą pakilęs George Michael prisipažino troškęs sudainuoti su Amy Winehouse, bet bijojo jos paprašyti (+ albumo audio)

Hito "Careless Whisper" atlikėjas George Michael prisipažino 2011 metais sukūręs dainą, kurią svajojo įrašyti duete su Amy Winehouse, bet neišdrįso į ją kreiptis. Jis teigia pernelyg nervinęsis dėl minties, kad apsvarsčiusi jų bendradarbiavimą Amy atsisakys.

Nežinia, ar George vėliau būtų išdrąsėjęs, bet dabar to niekada nesužinosim, nes neilgai trukus, tais pačiais 2011 metais Amy mirė.

"BBC Radio 2" interviu dainininkas sakė:

"Visada pernelyg baiminausi jos paprašyti sudainuoti su manim. Bet džiaugiuosi, kad prieš mirtį ji spėjo sudainuoti su Tony Bennettu. Turbūt jos tėtis jautėsi be galo laimingas."

Prieš pat savo mirtį 2011 metais Amy su garsiu amerikiečių tradicinio pop ir džiazo dainininku Bennettu įrašė dainą "Body And Soul". Atlikėjos tėtis Mitchas Winehouse visada buvo didžiulis Bennetto gerbėjas.

50-etis George Michaelas, kuris išgarsėjo devintajame dešimtmetyje kartu su Andrew Ridgeley duete "Wham!", taip ir nespėjo Amy pasiūlyti savo sukurtos dainos. Bet jis teigia, kad sukūrė dar vieną dainą Amy ir jai mirus.

"Vienas svarbiausių dalykų, lėmusių Amy išskirtinumą - geras jos tėvų muzikinis skonis," mano dainininkas. "Nuo pat mažumės ji turėjo puikią galimybę mėgautis fantastiškais muzikos įrašais. Manau, tai iš tiesų didžiulis privalumas, kuris labai daug ką keičia. Dauguma mūsų tokių galimybių neturėjo."

George atskleidė, kad jo paties tėtis niekada jam neleido pirkti įrašų, todėl jam beliko tik klausytis to, ką rasdavo namuose.

"Mano tėvai nelabai domėjosi muzika. Namuose mėtėsi tik kompozitoriaus Henry Mancini ir keletas graikų atlikėjų plokštelių," prisipažino George Michael.

Dėl pastarųjų nenuostabu, nes dainininko tėtis - restoranininkas, Graikijos kiprietis Kyriacos Panayiotou, kuris vėliau pasikeitė vardą į Jack Panos (paties G. Michaelo tikrasis vardas yra Georgios Kyriacos Panayiotou - past.).

Šviežiausias George Michael darbas - albumas "Symphonica", kuris šią savaitę užkopė į pirmą britų topo vietą, neleisdamas jos užimti kolegės Kylie Minogue albumui "Kiss Me Once". Šis albumas - grotuve:   

Facebook comments