Sugrįžtančių "Spice Girls" naujasis singlas nesužavėjo radijo stočių

Sugrįžtančių „Spice Girls“ naujasis kūrinys pagrindinių Didžiosios Britanijos radijo stočių eteryje skamba vos kartą per dieną – taip yra todėl, kad baladės pardavimai siunčiantis dainą internetu yra itin nuviliantys.

Neseniai atsikūręs merginų penketas praėjusią savaitę pradėjo dainą „Headlines (Friendship Never Ends)“ platinti internetu, tačiau D. Britanijos tope ji tesiekia dvidešimtą poziciją – virtualių dainos kopijų parduota vos 4907.

George‘as Ergatoudis‘as, D. Britanijos radijo stoties „Radio 1“ bosas, sako: „Mūsų radijo stoties kolektyvo, renkančio grojaraštį, nuomone, daina nėra pakankamai stipti. Neabejotinai, yra daugybė „Spice Girls“ gerbėjų – pažiūrėkite vien į tai, kiek jos pardavė bilietų į koncertus.“

„Tačiau „Headlines“ yra labai nuvilianti daina. Daina paprasčiausiai nėra pakankamai stipti. Jų klestėjimo laikais tai būtų B pusės kūrinys.“

Pirmadienį ši daina pradedama pardavinėti singlo pavidalu visose parduotuvėse, o pati grupė gruodžio 2-ąją dieną pradės savo pasaulines gastroles Kanadoje, Vankuveryje.


   

Facebook comments