Sulauksime "The Offspring" geriausių hitų rinkinio

Muzikinis žurnalas “Rolling Stone” praneša, kad roko grupė „The Offspring“ kitais metais ketina išleisti geriausių savo kūrinių albumą.

Grupės lyderis Dexter‘is Holland‘as, skausmingai suvokdamas, kad jame turės būti ir kažko naujo, kartu su likusiais grupės nariais ir prodiuseriu Jerry Finn‘u šios vasaros metu buvo užsidarę studijoje, kur bandė kažką sukurpti. Jis taip pat atskleidė, kad geriausių hitų kolekcijoje bus galimą rasti grupės „Police“ koverį, nors atsisakė pasakyti, kurį tiksliai.

“Police“ pasirinkti buvo nuspręsta, todėl, kad Holland‘ui aukštesni buvusio legendinės grupės dainininko Sting‘o vokalai tapo tarsi iššūkiu. Kalbėdamas su „Rolling Stone“, jis sakė: „Mes neperdarinėjame „Roxanne“. To jau būtų per daug.“

Visgi, nemanykite, kad vien dėl to, jog „The Offspring“ ketina išleisti geriausių hitų albumą, jie jau pasiduoda ir baigia savo veiklą – anaiptol, vaikinai tiesiog negali sulaukti, kada galės pradėti įrašinėti visiškai naują albumą. „The Offspring“ vis dar koncertuoja, reklamuodami paskutinįjį savo albumą „Splinter“.


   

Facebook comments