"Sutemose" – nemokamas lietuvaičių elektroninės muzikos rinkinys "CMYK"

Savaitgalį virtualioje įrašų kompanijoje "Sutemos" (www.sutemos.net) pasirodė dar vienas nemokamas leidinys. Šį kartą tai puikios minimal techno, dub techno ir IDM muzikos persunkta kompiliacija CMYK. Ją sukūrė keturi lietuvaičiai, pasislėpę po Sraunus, Grad_U, Mikrokristal ir Zuluso pseudonimais.

V/A – CMYK: http://www.sutemos.net/lt/release;gid,21

„Tai jubiliejinis 20-asis mūsų virtualus leidinys, kurį nusprendėme paskirti keturiems lietuvių atlikėjams. Ir nors nesivaržome teigti, jog su tautiečiais dirbti mes nelabai mėgstame, tačiau „Sutemos.net“ yra apie muziką, todėl negalime ignoruoti kai kurių atlikėjų kūrybos. Nes ji per gera, kad imtumėme demonstruoti savus principus“, - pasakoja „Sutemų“ atstovai.

„CMYK - tai keturios spalvų gamos. Kiekvienas šio leidinio atlikėjas yra viena iš šios gamos dalių. Su savo nuotaika, savu stiliumi ir savitumu. Be abejonės, rasite kažką jau sau pažįstamo, tačiau, tikimės, kad atrasite ir naujus muzikinius skambesnius. O gal tiesiog prisiminsite primirštus...“, - tęsia jie.

Taigi pristatome! Sraunus, dar žinomas kaip Vamzdys, jau yra išleidęs savo singlą žinomame italų net leible „Signorafranca“. Ne naujokas elektroninės muzikos scenoje ir Grad_U. Jo 2 virtualūs singlai taip pat pasirodė „Signorafranca“ bei gerbėjų itin palankiai vertinamame, deja, jau uždarytame danų leible „Kyoto“.

Mikrokristal 2007-ųjų pabaigoje su savo albumu „Little Latent Forest Friends“ debiutavo garsiojo minimal techno atlikėjo iš Kanados Tomas Jirku įkurtoje įrašų kompanijoje „Rivers Of Recordings“. Na ir pats paskutinis CMYK atlikėjas - kol kas mažiausiai Lietuvoje ir pasaulyje žinomas Zulusas. Jam šios techniško groove prikimštos trys kompozicijos yra debiutas. Bet nuo to tik įdomiau!

Oficialiai naujausias CMYK bus pristatytas vasario 1 d. klube „Gravity“. Išskirtinėje prezentacijoje visų laukia net trys gyvi pasirodymai. Be vieno iš rinkinio atlikėjų Mikrokristal, savo naujausias programas pristatys svečias iš Švedijos – Anders Ilar ir sėkmingai į Vakarų elektroninės muzikos sceną įsiliejęs klaipėdietis Few Nolder.


   

Facebook comments