Svetainė Music.lt sveikina Jus sulaukus šv. Kalėdų!

Artėjant didžiausioms metų šventėms svetainė "Music.lt" nori pasidalinti ir keliomis naujienomis, kurios, tikimės, jus pradžiugins.

Nors šie metai svetainei buvo itin permainingi, pasitikdami 2015-uosius galime pasidžiaugti, jog net ir netekusi perklausų galimybės svetainė išlaikė ištikimiausius savo lankytojus, kurie, kas džiugina labiausiai, tapo net aktyvesni nei anksčiau.

Kartu norime pasidžiaugti ir vėl pagyvėjusiu apie muziką rašyti sugebančių ir jai neabejingų žmonių dalyvavimu - neretai tampa sunku išsirinkti, kurio renginio recenziją pristatyti titulinėje naujienoje.

Nesnausti stengiasi ir svetainės kūrėjai - vyksta įvairios diskusijos dėl galimybės į svetainę kažkokia forma sugrąžinti muzikos perklausas, o kartu, kiek tai įmanoma, tobulinamas ir projekto funkcionalumas.

Būtent apie naujus funkcionalumus ir norėtume pakalbėti šioje naujienoje, mat turbūt jau pastebėjote, jog šiek tiek pasikeitė dešnioji svetainės dalis, kurioje paprastai mirgėdavo reklamos.

Dabar joje matysite lankytojų pamėgtą "Dienos dainos" rubriką - jūsų pasiūlytų dainų nereikės ieškoti atskirame puslapyje, o kartu tiesiai iš pagrindinio puslapio galėsite ir pažymėti savo mėgstamas dainas. Tikimės, jog taip jums patogiau?

Kita naujovė - į svetainės pagrindinį puslapį integruotas naujų albumų bei renginių kalendorius. Vienoje jo dalyje matysite artimiausiu metu pasirodysiančius albumus bei įvyksiančius renginius, o jeigu pažymėsite, jog vienas ar kitas įvykis jus domina, vėliau rasite priminimą apie tai antroje funkcionalumo dalyje (tuomet galėsite dar kartą įvertinti albumą ar prisiminti renginį ir pažymėti, ar vis dėlto patiko jis jums, ar ne).

Kaip tuo naudotis? Tiesiog peržiūrėdami artimiausius įvykius pasižymėkite tuos, kurie jus domina, o tai padarę paspauskite "X", taip paslėpdami peržvelgtuosius. Taip užtikrinsite, jog nepraleisite nei vieno svarbaus muzikinio įvykio (nes, kai tik naujiena atsiras duomenų bazėje, ji bus pateikta jums). Kartu jums bus priminta, jog renginys ar albumo pasirodymas jau įvyko, tad galėsite jį dar kartą įvertinti arba (albumo atveju) perklausyti.

Tokios funkcijos norėjome patys sau, tad tikimės, jog ja mielai naudosis ir svetainėje besilankantys melomanai.

Lauksime jūsų nuomonės apie pasirodžiusias naujoves (kurios, tikimės, prigis ir bus tobulinamos) bei linkime dar geresnių (ne virtualių) dovanų per artėjančias šv. Kalėdas.

Su šv. Kalėdomis!


   

Facebook comments