„Tallinn Music Week“ pristato forumą „Kūrybingumas pokyčiams“

Jau kitą savaitę, kovo 28-balandžio 3 dienomis Estijos sostinėje vyks vienas didžiausių miesto festivalių „Tallinn Music Week“. Jo metu balandžio 1 dieną įvyks specialus forumas „Kūrybingumas pokyčiams“, kuris suburs socialiai atsakingus menų, verslo, kultūros, pilietinės visuomenės, edukacijos, mokslo, technologijų ir politikos veikėjus iš daugiau nei 30-ies šalių.

Kartu jie stengsis ištirti kūrybinį požiūrį, formuojantį ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio esančią mūsų visuomenę, skatinti demokratiją, skaidrumą, toleranciją, įvairovę, lygybę, tikrąją žodžio laisvę ir darnų klestėjimą.

Tarp patvirtintų pranešėjų yra gerai žinomas kurdų-amerikiečių filantropas ir kompanijos „Chobani“ įkūrėjas Hamdi Ulukaya bei Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.

„Per septynerius metus „Talinn Music Week“ tapo unikaliu muziką ir demokratiją reprezentuojančiu įvykiu. Tai taip pat yra mūsų duoklė geresnei visuomenei. Mes tikime, kad 21 amžiaus turtingumas yra lygybe paremtoje kultūros ir etninėje įvairovėje“, – kalbėjo festivalio ir forumo organizatorė Helen Sidna. „Tolerancija yra tie klijai, kurie laiko visuomenes laimingas, sveikas ir sėkmingas. Talentas klesti tolerantiškame dirvožemyje ir padaro demokratiją ir ekonomiką tvariomis.“

Vienas Europos festivalių lyderių „Tallinn Music Week“ šiemet taip pat pasiūlys plačią miesto scenos programą. 105 atlikėjai keturias dienas koncertuos 21 skirtingoje vietoje: kavinėse, galerijose, parduotuvėse, dizaino studijose ir netgi miesto tramvajuje. Lietuvai šiemet šiame festivalyje atstovaus Deep Shoq, Fingalick, „Garbanotas bosistas“, „Sheep Got Waxed“, „Keymono“ ir „Endie & Kameu“.

„Talinn Music Week“ konferencijoje dalyvaus žymūs pranešėjai iš viso pasaulio. Tarp jų „Spot Music“ įkūrėjas Barry’is Cole’as, švedų dainų autorius ir leidėjas Benas Malenas, viena žymiausių estų dainininkių Kerli, legendinė muzikos verslo asmenybė, dirbusi su „Pink Floyd“, „The Clash“, „Ian Dury & Billy Bragg“ Peteris Jenneris ir daugelis kitų delegatų.

Renginio metu vyks maisto gurmanams skirta programa „TMW Tastes“, naminio alaus festivalis ir dizaino mugė.

Festivalis šiemet pirmą kartą praturtins lankytojų patirtį su oficialia išmaniesiems telefonams sukurta mobiliaja programėle. Kišeninis festivalio vadovas „TMW2016“ lankytojams leis greitai ir patogiai viename šaltinyje rasti visą norimą informaciją.

Parsisiųsti nemokamą išmaniąją programėlę į „Apple iOS“ ir „Android“ telefonus galima iš Twm.ee/app svetainės, „App Store“ arba „Google Play“ interneto parduotuvių suvedant pavadinimą „Tallinn Music Week” arba „TMW”.


   

Facebook comments