Tarp Beyonce ir Janet Jackson - ne patys šilčiausi santykiai

Janet Jackson santykiai su kita muzikos žvaigžde Beyonce nėra patys geriausi, jei tikėsime JAV spaudos pranešimais.

Janet, kurios paskutinieji pasirodymai topuose nebuvo patys geriausi, kaip teigiama, yra nuliūdusi dėl to, jog „Destiny's Child“ žvaigždė atsisakė su ja įrašyti bendrą dainą.

“Beyoncé atšaukė jos duetą su Jackson po to, kai „Superbowl“ finale pastaroji patyrė fiasko,“ teigė vienas šaltinis. „Janet tai gerokai įskaudino, tačiau vėliau, rugsėjį, Beyoncé paskambino jai ir paklausė, ar negalėtų tų vokalų „Destiny's Child“ panaudoti savo būsimajame albume.“

Akivaizdu, kad telefoninis pašnekesys nebuvo pats maloniausias – Janet numetė ragelį, taigi jokios tolimesnės jos ir Beyoncé bendros dainos dabar turbūt sunkiai įsivaizduojamos.

Janet muzikos įrašų pardavimai gerokai smuktelėjo tada, kai šių metų sausio mėnesį tiesioginio JAV televizijos eterio metu ji apnuogino savo krūtį, taigi bendradarbiaudama su viską užkariaujančia Beyoncé ji tikėjosi, kad pavyks sėkmingai sugrįžti į muzikos topus.

Su Janet Jackson dirbs nauji vadybininkai

Pranešama, jog hito “Together Again” atlikėja, po daugiau nei pusmečio be vadybininko, pasirašė sutartį su vadybine kompanija “Wright Crear Management”.

Los Andžele įsikūrusi bendrovė jau rūpinasi "Backstreet Boys" bei Chingy vadyba, o dabar jie į populiariausiųjų gretas sieks sugrąžinti ir Janet.

Vadybininkams darbo tikrai bus – Jackson karjerai labai neigiamai atsiliepė metų pradžioje įvykęs apnuogintos krūties skandalas. O vėliau išleistas diskas “Damita Jo” iš muzikos parduotuvių lentynų nebuvo noriai perkamas. []


   

Facebook comments