Tarp gražiausių Lietuvos biustų savininkių - dauguma dainininkių

Praėjusią savaitę "VL Vakaro žinios" priede "Lia bomba" buvome paskelbę, kad šią savaitę rinksime Lietuvos įžymybes, galinčias pasigirti gražiausiais biustais. Nors iš daugybės žvaigždžių nebuvo lengva išrinkti seksualiausių biustų dešimtuką, "Vakaro žinios" savo pažadą tesėjo.

"Vakaro žinių" redakcijos sudarytas gražiausių Lietuvos krūtinių dešimtukas.

1. Asta Pilypaitė

Ši atlikėja turi nuostabią krūtinę, kuri nuramino net "žasų" plevėsą Chorą. A.Pilypaitė žino savo slaptą ginklą ir noriai jį demonstruoja klausytojams. "Vakaro žinios" mano, kad Astos krūtinei niekas neatsispirtų.

2. Beata Čičkauskaitė

Beata išgarsėjo kaip laidos "Maximanija"vedėja. Tačiau gražių laidų vedėjų yra daug, o tokių biustų kaip jos reikėtų su žiburiu paieškoti. Beata tikriausiai yra ta televizijos žvaigždė, kurią Lietuvos vyrai televizoriaus ekrane labiausiai norėtų matyti iki pusės apsinuoginusią.

3. Loreta Tarozaitė

Kai kas juokauja, kad "Panoramos" vedėjai Loretai Tarozaitei labiau derėtų vesti kiek pikantiškesnę laidą, nes įspūdingas jos biustas prie ekranų gali prikaustyti net ir nelabai besidominčius naujienomis žmones. Ne veltui vieno LTV vadų vadovavimo laikais L.Tarozaitė tarsi "netyčia" prieš kamerą buvo sodinama šonu, kad išryškėtų jos pranašumai.

4. Erica Jennings

Smulkaus sudėjimo grupės "Skamp" vokalistė Erika Dženings turi tokią krūtinę, kad vienu metu net buvo pasklidusios kalbos - ar tik nebus iš Airijos kilusi dainininkė pasidariusi plastinės operacijos?

5. Irena Starošaitė

Sužibus naujoms Lietuvos popmuzikos sekso žvaigždėms, Irena Starošaitė tarsi pasitraukė į šalį, tačiau šiame gražiausių krūtinių konkurse popžvaigždutės nė iš tolo jai neprilygs. Tam tikriausiai pritartų ir meilės žygiais pagarsėjęs Žilvinas Žvagulis, nes būtent Irena jį sugebėjo įkalinti šeimos kameroje.

6. Violeta Riaubiškytė

Violeta Riaubiškytė iki tol nebuvo pernelyg žinoma plačiajai publikai, kol kartu su Algiu Greitai pradėjo vesti laidą "Orbita". Daugeliui laidos žiūrovų įstrigo ne V.Riaubiškytės talentas, o jos išvaizda. Tiksliau pasakius - krūtinė, kurios iškilumų nesugebėdavo paslėpti jokie drabužiai. Tiesa, net V.Riaubiškytės krūtinė nesugebėjo "Orbitos" išgelbėti nuo žlugimo.

7. Dija

Kurį laiką dueto "Geltona" dainininkė Dija slėpė veidą, tačiau kai nusimetė kaukę, visi aiktelėjo išvydę jos grožį. Vėliau Dija parodė ir krūtinę, kuri interneto portalo "Delfi" surengtuose seksualiausių Lietuvos moterų rinkimuose padėjo jai užimti antrąją vietą.

8. Gintarė

Gintarė Karaliūnaitė praėjusiais metais daugelį nustebino erotine fotosesija. Gintarė atvirai parodė tai, ką turi. Kas galėtų paneigti, jog Gintarės krūtinė turi daugiau įtakos jos populiarumui nei balsas?

9-10. "Mango"

Redakcija ilgai diskutavo, kuri "Mango" narė verta patekti į gražiausių krūtinių dešimtuką. Visos "Mango" narės yra pabrėžtinai seksualios, labiausiai akį traukia Vika ir Rima. Jų krūtinės tikrai atitinka grupės pavadinimu tapusį saldų vaisių.


   

Facebook comments