„Taste it“ siūlo šėlti kartu su „Ultimatumas 4“ rinkinio atlikėjais

Prieš savaitę prekybą pasiekusio hiphopo muzikos rinkinio „Ultimatumas 4“ atlikėjus jau birželio 2d bus galima pamatyti sostinės Mokytojų namų vasaros kiemelyje „Vasaros terasa“ (Vilniaus g. 39/6). Nuo 18 val iki 22 val Lietuvos hiphopo kultūrą atsipindėsiančiame koncerte pasirodys Shmekla&Vaiper, Legato, Ewex, Medonas, Omerta bei kiti, į rinkinį įtraukti atlikėjai ir grupės. Įėjimas į šį renginį kainuos 15lt, o su skrajute, „Taste it“ sms arba „Ultimatumas 4“ CD – tik 10lt.

„Tai puiki galimybė po vasarišku dangumi išvysti ir išgirsti Lietuvos hiphopo kultūrą reprezentuojančias grupes ir atlikėjus. Net jeigu oras tą šeštadienio vakarą bus lietingas, siūlau neišsigąsti – ant galvos neužlis. Tiesiog būdami geros nuotaikos ir galbūt su skėčiu rankose laukite gero koncerto“, - juokavo vakarėlių ciklo „Taste it“ organizatorius ir idėjinis vadovas DJ Mantini. Tai taip pat yra viena iš nedaugelio galimybių su hiphopo kultūra susipažinti kiek jaunesnei auditorijai, nes į koncertą bus įleidžiami asmenys nuo 16 metų.

„Taste it“ – tai jau savo vardą tarp stilingo ir šiuolaikiško jaunimo užsitarnavęs r‘n‘b bei hiphopo muzikos vakarėlių ciklas. Nuolat skirtingose vietose vykstantys renginiai sukuria kaskart vis kitokią, originalią atmosferą. „Taste it“ komanda pristatė daugybę projektų, kuriuose dalyvavo geriausi Lietuvos bei užsienio r’n’b, hiphopo diskžokėjai bei atlikėjai, todėl ir šis „Ultimatumo 4“ pristatymo renginys neturėtų likti neįvertintas.

Vakarėlio tikslas, anot organizatorių, - ne tik pristatyti jau tradicija tapusį lietuviškojo hiphopo rinkinį bei suteikti galimybę gyvai išgirsti garsiausių šio stiliaus atlikėjų kūrybą, bet ir supažindinti klausytoją su mūsų šalies hiphopo kultūros įvairove.

Koncertu „Vasaros terasoje“ ši muzikos fiesta nesibaigs, nes iškart po jo, klube „Milk bar“ (Pylimo g. 21b), vyks „afterparty“, kuriame iki ryto gerą nuotaiką kurs „urban“ muzikos ambasadorius Lietuvoje DJ Mantini bei DJ Trick. Įėjimas į „afterparty“, kaip ir į koncertą, kainuos pigiau pateikus skrajutę ar parodžius „Ultimatumas 4“ kompaktinę plokštelę, o patekti į vakarėlį galės tik pilnamečiai hiphopo gerbėjai.


   

Facebook comments