"Tatu" buvo nušvilptos per generalinę repeticiją Rygoje

Prieštaringas popduetas iš Rusijos "Tatu" penktadienį per generalinę repeticiją buvo nušvilptas, nors merginos yra laikomos Rygoje įvyksiančio Eurovizijos dainų konkurso favoritėmis.

Per pirmąją generalinę repeticiją merginoms, kurios dėl provokuojančių vaizdo klipų ir pamėgtų mokyklinių uniformų buvo pavadintos "pedopopso" atstovėmis, teko nutraukti pasirodymą. Ne ką geresnis buvo ir antrasis bandymas.

Pranešėjas paskelbė, kad viena iš dueto narių, Julija, yra užkimusi. Per antrąją repeticija "Tatu" narė Lena viena blaškėsi scenoje, tačiau jai nepavyko įtikinti susirinkusių klausytojų, kurie jos pasirodymą palydėjo švilpimu ir nepasitenkinimo šūksniais.

Merginų duetas pareiškė, kad Eurovizijoje surengs "seksualų pasirodymą", kuriuo šokiruos 160 milijonų Eurovizijos žiūrovų visoje Europoje ir už jos ribų.

Daug kas tikėjosi, kad "Tatu" pasinaudos 48-uoju Eurovizijos konkursu savo reklamai, buvo pasklidę gandai, kad grupės narės per savo dainą išsirengs nuogai ir bučiuosis. Tai tikrai nepriimtina į šeimos auditoriją orientuotai Eurovizijai.

Paprastai per generalinę repeticiją įrašomi dalyvių pasirodymai, kurie gali būti panaudoti techninio gedimo per patį konkursą atveju. Eurovizijos rengėjai sakė, kad "Tatu" pradėjus elgtis scenoje provokuojamai, jie įjungs repeticijos vaizdo įrašą


   

Facebook comments