Technologinis muzikos legendų atgaivinimas: kas turėtų atgimti sekantis? (+ TOP 10)

Prieš dvi savaites "Coachella" muzikos festivalyje "atgimė" prieš penkiolika metų miręs legendinis reperis Tupac'as Shakur'as. Ir tai tikrai nebuvo stebuklas, o tiesiog naujųjų technologijų tobulėjimo padarinys - repo simbolį programuotojai atkūrė hologramos pagalba atgaivindami vieną iš jo pasirodymų, įrašytų prieš daugelį metų.

Šis šou sukėlė daugybę diskusiją - ar tai gerai, o gal tuo užsiimti nederėtų? Jackson'ų šeima panoro, kad prieš tris metus miręs M. Jackson'as hologramos pagalba atgimtų ir leistųsi su jais į gastroles, o muzikos pasaulyje imta spėlioti, kieno "technologinis" sugrįžimas sulauktų didžiausio pasisekimo.

Viena tyrimų bendrovė nutarė apklausti 1 100 žmonių ir paskelbė rezultatus, kurie buvo įvertinti pagal gerbėjų lojalumą, žinomumą ir talentą.

Rezultatai gana stebinantys - viršūnėje atsidūrė ne Elvis Presley, John'as Lennon'as ar Frank'as Sinatra, kurie, tikėtina, galėjo triumfuoti tokiuose rinkimuose. Nugalėtoju tapo R&B legenda Ray Charles'as, kurio bendri įvertinimai pasirodė aukščiausi.

Už jo išsidėstė J. Cash'as, E. Presley, J. Lennon'as ir F. Sinatra. Michael'as Jackson'as sugebėjo užimti vos 11-ąją poziciją, o diskusijas pradėjęs Tupac'as Shakur'as - vos 16-ąją.

Pateikiame jums pilną Top 10-uką:

Kokia jūsų nuomonė apie tokius dalykus? Pasidalinkite mintimis komentarų skiltyje.   

Facebook comments