Teigiamų emocijų banga nuo Giedrės (+ audio)

Daugelio mylima, populiari ir nuolat muzikinę padangę nušviečianti naujomis dainomis atlikėja Giedrė Kilčiauskienė šį kartą visiems klausytojams paruošė gražiausių emocijų pripildytą muzikinę dovaną.

„Nieks nepasikeis“ – kūrinys iš Giedrės muzikinio albumo „Optinė apgaulė“ ir kaip pasakoja pati dainininkė, tai yra “neapkraunanti“, viena lengviausių dainų iš kompaktinės plokštelės. Tiek muzikine kompozicija, tiek kūrinio tekstu. „Mano gyvenime yra buvę daug puikių akimirkų, nutikimų, nuostabių dienų, savaičių ar mėnesių, kada aš tikrai norėjau sustabdyti laiką ir išgyventi tas pačias emocijas dar ir dar kartą.Dainos pavadinimas lyg ir simbolizuoja neigiamus išgyvenimus, patyrimus ar užsilikusias nuoskaudas, tačiau man – priešingai. „Nieks nepasikeis“ yra tik apie tas gerąsias ir džiaugsmą teikiančias dienas, kai norisi, kad niekada niekas nepasikeistų ir visada būtų viskas gerai“, – dainos tematika ir pagrindine idėja dalinasi Giedrė.

Įvertink „Nieks nepasikeis“ dainą ir išgirsk jos atlikimą gyvai balandžio 5 dieną, 19 valandą koncertų salėje „Vakaris“, Klaipėdoje ir balandžio 4 dieną Šiauliuose, „Vitražų salėje“.

Dėmesio! Giedrės Kilčiauskienės 2014m. balandžio 5 dienos koncertas perkeliamas iš Klaipėdos koncertų salės į renginių salę „Vakaris“. Koncerto pradžia – 19 valandą. Iš anksto pirkti bilietai galioja naujajai koncerto vietai.   

Facebook comments