Teisingo gyvenimo kelią "Metallica" vokalistas pažymėjo nauja tatuiruote (+ foto)

Grupės „Metallica“ lyderis James‘as Hetfield‘as pristatė naujausią savo tatuiruotę, simbolizuojančią pasikeitusį jo gyvenimo būdą.

46-erių metų buvęs alkoholikas ant dešiniosios savo rankos išsitatuiravo „X“ simbolį, kuris, anot jo, reiškia švarų gyvenimą.

Kalbėdamas su oficialiu „Metallica“ fanų klubo žurnalu „So What!“ Hetfield‘as dėstė: „Teisingas gyvenimas... Tai neabejotinai buvo mano kurtas dizainas. Suprantate, tai sena teisinga tatuiruotė, tarsi didelis „X“ tavo rankoje. Jokio gėrimo – ko aš ir nedarau. Tai tarsi nuėjus į klubą, kuomet tau ant rankos jie uždeda tą „X“. Dabar man nereikia nei alkoholio, nei narkotikų. Tai aš vadinu teisingu gyvenimu. Žinoma, aš nesu teisingas – tikras, visiškas teisuolis tokių dalykų apskritai gyvenime nebando. Tačiau save aš laikau atgimusiu teisuoliu.“

„Yra žmonių, kurie tokį gyvenimą gyvena nuo pat gimimo. Taigi, tokiu būdu, šiuo teisingu „X“, aš pradedu viską iš naujo.“

Hetfield‘as jau turi „M“ raidės tatuiruotę ant dešiniosios savo rankos. Ji reiškia „Metallica“. Tuo tarpu ant kairiosios sunkiosios muzikos atstovo rankos išsitatuiruota raidė „F“ simbolizuoja žodį „Family“ („Šeima“).


   

Facebook comments