„Tele Bim-Bam“ Neringa: iš atostogų į Euroviziją

„Tele Bim Bam“ vadovė Neringa Čereškevičienė šį savaitgalį grįžo iš Austrijos, kur slidinėjo drauge su šeima ir „Tele Bim-Bam“ klubo nariais.

16 žmonių kompanija pramogavo viename kalnų kurortų ir spėjo pagarsėti nevaržomu linksmumu.

Mažiausiam kompanijos nariui buvo metai ir devyni mėnesiai, o vyriausiuoju buvo tituluotas po savaitės keturiasdešimtmetį švęsiantis „Tele Bim-Bam“ dainelių muzikos autorius ir Neringos vyras Alfredas Čereškevičius.

Jis gyvu pavyzdžiu patvirtino taisyklę, kad vyriausias – toli gražu dar ne protingiausias.

Pirmą dieną sulaužęs savo slidžių lazdas, jis visą likusį laiką nuo sudėtingų raudona bei juoda spalva žymėtų trasų leidosi be jų.

Aplinkiniai kompozitorių pakrikštijo „lengvu kamikadze“.

„Saulė ir sniegas – ten tikra žiema, kurios čia taip ir nėra. Buvo labai smagu ir svarbiausia – visi išvengėme rimtų traumų. Tik mano vyresnysis sūnus Justas paskutinę dieną plojosi ant nosies, bet ji tik šiek tiek pakeitė spalvą ir viskas“, - juokėsi Neringa.

Prieš Kalėdas naują „Tele Bim-Bam“ albumą „Tele Bim-Bam gatvė“ pristačiusi Neringa dabar rengiasi pasirodymui nacionaliniame Eurovizijos atrankos ture.

„Siaubas, reikės gyvai dainuoti“, - šmaikštavo ir šiaip visada gyvai dainuojanti dainininkė. „Ir dar reikės paieškoti ypatingos suknelės, kad J.Statkevičiui įtikčiau“, - toliau juokavo ji.

Išgirdusi, kad kai kurie dalyviai jau atsiėmė savo paraiškas, Neringa nustebo.

„Jie gal kritikos išsigando? Veltui, kritika artistui - sveika. Kad neišpuiktum tuščioj vietoj“, - sakė ji.


   

Facebook comments