Tikrų vyrų koncertinio turo pirmieji išbandymai

Jau šiandien Žilvinas Žvagulis, Gytis Paškevičius ir Edmundas Kučinskas pradeda projekto „Tikri vyrai“ turą po Lietuvą.

Deja, ne viskas atlikėjams sekėsi taip sklandžiai kaip buvo planuota: likus mažiau nei savaitei iki pirmojo numatyto koncerto, sunkiai susirgo Edmundas Kučinskas.

„Buvome suplanavę itin intensyvų repeticijų grafiką, keletą pasirodymų televizijoje, - pasakojo projekto iniciatorius Žilvinas Žvagulis, - deja, mums teko viską atšaukti, o repetuoti likome dviese su Gyčiu. Abu tikimės, jog Edmundas mintimis repetavo kartu su mumis. Jis – profesionalus atlikėjas, manau, jog pasirodymams koncertuose jo liga nesiukliudys.“

14-oje skirtingų miestų suplanuoti koncertai turėtų nudžiuginti žiūrovus ir vaizdais, ir linksmomis dainomis. Kruopščiai parengti „Tikrų vyrų“ pasirodymai praturtinti ir nuotaikingais šou elementais, šokių programomis.

„Pastarosiomis dienomis žiema vėl pradėjo pustyti paskutinio sniego gūsius, kad jie nebutų tokie šalti, visus stengsimės pralinksmiti savo pasirodymais“, sakė Gytis Paškevičius, prasitaręs, jog nerimą jam kelia ne gripas, o blogas kelio matomumas, bei ledas. „Po koncertų būsime pavargę, o jei dar kelias pavojingas, reikės būti itin atidiems,“- sakė atlikėjas.


   

Facebook comments