UGK stengiasi nenugrimzti į praeitį

Kol jau 10 metų gyvuojančios repo grupės UGK (aka Underground Kingz) viena pusė, Pimp C, sėdi kalėjime, kita pusė, Bun B, atrodo yra užsiėmęs labiau už patį prezidentą. Bun B jau dalyvavo arba dar dalyvaus David Banner, T.I., Jim Jones, naujoko Graph, ir Baby D albumų įrašuose.

"Norėčiau, kad mano "dešinioji ranka" šiuo metu būtų šalia," sakė Bun B, rengdamasis ketvirtajam Kay Slay ir Three 6 Mafia vaizdo klipo filmavimui. "Bet jis nori, kad toliau tęsčiau mūsų pradėtą darbą. Yra dayg dalykų, kuriuos galiu padaryti, kad mūsų vardai nebūtų pamiršti iki kol jis sugrįš namo. To jis ir nori - kad nebūtume pamiršti."

Be visų bendrų projektų su kitomis repo grupėmis ir atlikėjais, Bun B taip pat ruošiasi išleisti jau trečią jo globojamos grupės "MDDL FNGZ" albumą. Naujasis darbas "No Apologies" bus išleistas kitų metų kovo mėnesį, per nepriklausomą reperio leidybinę kompaniją "Perfecto". Pirmieji du grupės albumai buvo "Trouble" (2000) ir "Live! From Da Manjah" (2001).

Per įvairius projektus Bun B stengiasi palaikyti ne tik UGK vardą Hip-Hop'o gerbėjų atmintyje, bet ir padėti iškilti pačiam sau. Jis kolkas neplanuoja išleisti jokio solinio albumo, bet jis užsiminė, kad P. Diddy su "Sony Records" siūlė jam tokią galimybę.

"Jive Records" taip pat padeda nepamiršti repo veteranų. Praėjusią vasarą ji išleido rinkinį "Best of UGK", kuriame yra tokie grupės hitai, kaip "Choppin' Blades" ir "Something Good". Tuo tarpu Pimp C buvo įkalintas dar prieš tai, 2001-ųjų sausio 28d., ir negalės dalyvauti grupės veikloje iki pat 2005-ųjų.


   

Facebook comments