Unikalus „Sielos“ ir „dangiečių“ projektas – birželio pradžioje

Kitą savaitę sostinės ir Kauno muzikos mėgėjai galės išvysti unikalų koncertą „Tavęs man reikėjo“, kuriame dalyvaus jau šešioliktus metus gyvuojanti Lietuvos roko legenda „Siela“ bei du muzikinio realybės šou „Dangus“ dalyviai – „blogiukas“ Jonas bei nugalėtoja tapusi Raselė.

„Šio bendro projekto mintis į galvą šovė Jonui. Mes su juo susibičiuliavome dar vykstant realybės šou, kai jis užsukdavo į mano įrašų studiją, čia įrašinėdavome kūrinius, gurkšnodavome arbatą, kalbėdavomės. Smagu, kad ir dabar, kai „Dangaus“ aistros jau senokai atvėso, su Jonu ir toliau šiltai bendraujame, neretai neseniai duris atvėrusioje užeigoje „Transylvania“ išgeriame alaus. O su Rasele mes bendraujame kaip seni pažįstami, visgi abu esame uteniškiai“, - pasakojo „Sielos“ lyderis Aurelijus Sirgedas.

Bendrą „Sielos“, Jono ir Raselės koncertą sudarys trys dalys – pirmoje savo kūrinius gros „Siela“, antroje dainas pristatys Jonas, o per trečią dalį jungtinis „Sielos“ ir „dangiečių“ kolektyvas atliks ne vieną garsų legendinės uteniškių grupės kūrinį.

„Bus galima išgirsti kaip Raselė dainuoja „Rudenio dievą“, ir kaip vis trys traukiame „Tavęs man reikėjo“, - apie būsimąjį koncertą pasakojo Aurelijus.

Pasak jo, bus surengti tik du tokie koncertai, kurie nebus įmažinti nei kompaktiniame diske, nei DVD.

„Sielos“:, Jono ir Raselės koncertai „Tavęs man reikėjo“ vyks:
Birželio 6 d. Vilniuje, Mokytojų namuose. Pradžia 20 val.
Birželio 8 d. Kaune, Valstybiniame dramos teatre. Pradžia 20 val.


   

Facebook comments