Usheris per "Billboard" muzikinius apdovanojimus susišlavė 11 prizų

Ritmenbliuzo dainininkas Usheris, išleidęs geriausiai perkamą metų albumą ir keturis pirmoje vietoje karaliavusius singlus, trečiadienį Los Andžele per "Billboard" muzikinius apdovanojimus laimėjo 11 prizų. Apdovanojimus taip pat pelnė Alicia Keys, "OutKast" and daugiausia "Grammy" nominacijų gavęs Kanye Westas.

Televizijos transliuoto renginio, vykusio MGM arenoje "Grand Garden" metu muzikos žurnalas "Billboard" atlikėjus pagerbė pagal jų pasirodymą kas savaitę sudaromuose geriausių muzikinių kūrinių sąrašuose, todėl apdovanojimų laimėtojai nebuvo netikėti.

Jungtinėse Valstijose nuo išleidimo kovo mėnesį buvo parduota 7,1 mln. Usherio albumo "Confessions" kopijų. Neseniai jis tapo pirmuoju atlikėju per tris dešimtmečius, kuris per vienerius kalendorinius metus pirmoje "Billboard" geriausių dainų šimtuko vietoje buvo atsidūręs keturis kartus. Praėjusį mėnesį jis susišlavė Amerikos muzikinius apdovanojimus ir MTV Europos prizus.

26 metų dainininkas, kurio pavardė yra Raymondas, savo trofėjų kolekciją papildė "Billboard" apdovanojimais, gautais už metų atlikėją, metų albumą ir karščiausią šimtuko singlą - dainą "Yeah!".

"Praėjo dešimt metų nuo tada, kai pradėjome. Žinojome, kad vieną dieną tai įvyks, - sakė Usheris. - Tačiau mes dar nepagerinome rekordo su pirmą vietą užėmusiais singlais, ar ne?".

Ritmenbliuzo atlikėja A.Keys išsinešė septynis "Billboard" apdovanojimus, hiphopo duetas "OutKast" - penkis, o reperis K.Westas - keturis. Usheris per šį renginį buvo nominuotas 13-oje kategorijų, o A.Keys - dvylikoje. "OutKast" ir K.Westas rungėsi dėl septynių prizų.

Dieną prieš tai K.Westas gavo dešimt "Grammy" nominacijų, tuo tarpu Usheris ir A.Keys surinko po aštuonias. Prestižiškiausių muzikos industrijos apdovanojimų laimėtojai bus paskelbti Los Andžele vasario 13 dieną.

Šiais metais žurnalas įsteigė laikmetį atspindintį prizą už geriausią metų mobilaus telefono melodiją, kuris už užkrečiantį šokių hitą "In Da Club" atiteko reperiui "50 Cent".

Stevie Wonderis gavo iš anksto paskelbtą "Billboard" Amžiaus apdovanojimą už viso gyvenimo pasiekimus. Ditirambus jam giedojo Quincy Jones ir jo auklėtinė Diana Ross.

Renginį pradėjo Usheris, o vėliau jame koncertavo A.Keys, roko grupės "Green Day" ir "Evanescence", popmuzikos atlikėja Gwen Stefani ir reperis Nelly.


   

Facebook comments