Užpultas ir sumuštas grupės „3“ narys

Praėjusią savaitę savo gimtajame mieste Jurbarke buvo sumuštas grupės „3“ narys Vytenis.

„Sunkiai ką prisimenu, bet skaudėti skaudėjo,“ – šypsodamasis kalbėjo atlikėjas. Vytenis pasakojo, jog po darbo dienos su draugėmis laiką linksmai leido vienoje iš miesto kavinių. „Pasėdėjome, smagiai prisijuokėme. Po kiek laiko sumąstėme nueiti į kitą vietą, tiesiog pasižiūrėti, kas ten vyksta. Šiek tiek pasibuvę ir pabendravę, nutarėme, jog metas eiti namo. Na, čia ir viskas prasidėjo, – pasakojo grupės „3“ narys. – Išėjęs iš kavinės pastebėjau, jog šiek tiek tolėliau stovi būrelis žmonių. Nieko blogo nepagalvodamas, ramiai praėjau pro šalį. Tačiau grupelė stovėjusių jaunuolių pradėjo sekti mane ir drauges. Nuo to momento, kai vienas iš jų netikėtai smogė alkūne, sunkiai ką ir beprisimenu - kritau be sąmonės“.

Vytenis pasiguodė, kad užpuolikai bent prieš merginas nepanaudojo smurto, apsiribojo tuo, kad pagrobė jo mobilų telefoną ir atėmė jų rankines su visais dokumentais ir pinigais.

Nieko nedelsdamas grupės „3“ narys kreipėsi į Jurbarko policininkus. „Nuovadoje išbuvau kelias valandas, policininkai užrašė parodymus. Tikiuosi, užpuolikus pavyks surasti ir jie tikrai bus gerai pamokyti,“ – sakė atlikėjas.


   

Facebook comments