Vaidas Baumila rengiasį į įspūdingą koncertinį turą "Iš Naujo"

Pavasarį sėkmingai naujausią savo albumą „Iš naujo” pristatęs V.Baumila sugrįžta į Lietuvos koncertų sales su dar didesne energija. Jau nuo gruodžio 4 d. didžiųjų miestų koncertų salėse žiūrovai galės išgirsti naujai suskambusius hitus: „Myliu“, „Kai ši muzika skamba“, „Free Love“, ir, žinoma, Eurovizijoje šiltai priimtą „This Time“, bei visiškai naujas, dar niekur neskambėjusias Vaido dainas.

Šiais metais dainininkas Vaidas Baumila, galima sakyti, dirbo už kelis: pavasarį didžiuosiuose Lietuvos miestuose pristatė naujai išleistą albumą, atstovavo Lietuvai Eurovizijos konkurse Vienoje, tuoj po to surengė anšlaginius vasaros koncertus „Ką sugebame geriausiai“. Negana to, per metus žiūrovams pateikė 7 vaizdo klipus, o šiuo metu ruošiasi jaukiems rudeniniams turo „Iš naujo“ koncertams.

Nors scenoje V. Baumila jau 10 metų, pats to nesureikšmina ir juokauja, kad tai dar tik karjeros pradžia. Tačiau pripažįsta, kad kaip kūrėjas jau junta tam tikrą ramybę: „Šiuo metu jaučiuosi pasiekęs etapą, kai galiu būti savimi. Jaučiuosi subrendęs – tiek kaip žmogus, tiek kaip dainininkas. Daug ramybės teikia tai, kad neturiu niekam pataikauti ar kurti netikrų skandalų, kad būčiau klausomas. Gera, kad galiu kurti muziką, kokią ją jaučiu, ir tiesiog nuoširdžiai ja dalintis su publika.“

Vaidas sako su grupe ruošiantis įsimintiną 2 valandų programą, lydimą jausmingo, temstančias rudens dienas nuskaidrinsiančio šviesų šou. „Stengiuosi, kad ką nors artimo sau šiuose koncertuose rastų įvairaus amžiaus žmonės. Be to, turo žiūrovai pirmieji išgirs dar niekur neviešintų kūrinių. Su jauduliu laukiu publikos reakcijos“, – sako dainininkas.


   

Facebook comments