Vidas Bareikis „Lofte“ išmėgins „Babkių“ gaminimo aparatą

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 geriausiu metų alternatyvios muzikos atlikėju pripažintas Vidas Bareikis lapkričio 5 d. sudrebins Vilniaus menų fabriką „Loftas“ savo naujojo albumo „Klausimai“ pristatymo koncertu. Atlikėjas žada nustebinti ne tik muzikine programa ir scenografija, bet ir Lietuvoje dar nenaudotu... „babkių“ gaminimo aparatu.

„Tas „babkių“ gaminimo aparatas yra mano paties išradimas, kuris nepažeidžia Lietuvos konstitucijos, bet padaro koncerto lankytojus kur kas turtingesniais. Tiek fiziškai, tiek dvasiškai“, - šypsodamasis intriguoja V. Bareikis.

Atlikėjas šiuo metu visa galva pasinėręs į specialios scenografijos procesus. Kaip ir galima tikėtis, jis nestokos originalių sprendimų.

„Man patinka ne tik betarpiškai bendrauti su publika, bet ir stebinti netikėtu kūrinių pateikimu. Šiame koncerte galite tikėtis dvigubos dozės ritmo, kraujo, lietaus, krūvos „babkių“, daug meilės ir klausimų, į kuriuos atsakymų ieškosime kartu“, - žada V. Bareikis.

Pasak jo, didžiojo koncerto atspirties tašku tapo dainoje „Bradas Pitas“ apdainuojamas mažas, nerimastingas kambarys. „Todėl scenoje bus nedidelės erdvės kubas, kuris tam tikrais momentais virs begaline erdve, kurią būtent kūryba ir išlaisvina, - pasakoja atlikėjas. - Taip pat scenoje bus net du būgnų sąstatai, keliolika disko gaublių ir, žinoma, daugybė koncerto svečių, su kuriais labai smagiai repetuojame.“

Albumo pristatymo vakarą kartu su Vidu pasirodys ir atlikėja Bjelle, ir urbanistinio šokio teatro „Low Air“ šokėjai, taip pat - pučiamųjų trio.

„Šiais metais specialiai „taupiausi“: norėjau padaryti scenoje triukšmo kaip nors, kas būtų netikėta tiek man pačiam, tiek mano klausytojams, - sako V. Bareikis. - Jei žmonės dabar išklausytų vieną po kito du mano albumus - pastarąjį ir būsimąjį, daugelis net nesuprastų, kad tai yra tas pats atlikėjas. Tuo labai džiaugiuosi, nes judėjimas ir kaita yra mano pagrindiniai varikliai.“

Neseniai V. Bareikis jau pristatė kelias dainas iš albumo „Klausimai“, kurios sulaukė ypač palankių vertinimų, o kūrinys „Babkės“ jau tapo viena populiariausių šių metų hip hopo naujienų.

Naujausių savo dainų albumą „Klausimai“ V. Bareikis pristatys lapkričio 5 d. menų fabrike „Loftas“ Vilniuje ir lapkričio 13 d. klube „Combo“ Kaune. Daugiau informacijos apie albumo pristatymo koncertą - Vido Bareikio „Facebook“ paskyroje.


   

Facebook comments