Vidžio, Mario Basanov ir Jazzu singlas „I’ll Be Gone“ - jau pardavime, o remiksas – dovanų

Gruodžio 11-ąją pagaliau oficialiai išleistas pirmasis ir iki šiol populiarumo neprarandantis bendras Vidžio, Mario Basanov ir Justės „Jazzu“ Arlauskaitės hitas „I’ll Be Gone“. Singlą, savaime suprantama, išleido šių metų kovą įkurta leidybinė kompanija „Silence Music“.

Vos atkeliavęs į virtualios parduotuvės „Juno“ skyriaus „Download“ lentynas, lietuvių darbas šoktelėjo į pirmąją pardavimų topo vietą ir tapo perkamiausiu debiuto savaitės singlu. „Silence“ šeimos narių vakarėliuose ir koncertuose nuolat grojamą „I’ll Be Gone“ single papildo pačių Mario ir Vidžio „redo“ versija ir Pete Herbert bei John Daly remiksai.

Remiksuotojai – puikiai melomanams žinomi vardai

Disco vakarėlių lankytojai Lietuvoje jau ne kartą galėjo už pulto išvysti londonietį Pete Herbert. Neišsenkanti kūrinių perdirbinių vadinamų editais mašina – taip galima apibūdinti šį didžėjų. Būtent savo setams Pete iš pradžių pritaikė ir „I’ll Be Gone“, tačiau šią versiją išgirdęs „Silence“ vadas Vidis pasiūlė ją pristatyti ir plačiam klausytojų ratui.

Dar vienas „I’ll Be Gone“ remiksuotojas John Daly – vienas ryškiausių šiuo metu deep house scenos vardų. Įkūręs leidybinę kompaniją „Feel“ airis kuria muziką ir tokioms aukštai vertinamoms leidykloms, kaip „Wave“, „Rekids“, „Compost“, „Mule Musiq“, „Internasjonal“, „Drumpoet Community“.

„Downtown Party Network“ remiksas – kalėdinė dovana visiems

„Downtown Party Network“ – bene perspektyviausias Lietuvos elektronikos duetas užsienyje. Jau išleidę dvi plokšteles belgų nu disco imperijoje „Eskimo“, Saulty ir Bradka turi kontraktą ir trečiai. Duetas taip pat remiksuoja Solila, Acos Coolkas, Dana Bergquist & Peder G ir kitus atlikėjus. „I’ll Be Gone“ versija – jau trečiasis „Downtiown Party Network“ remiksas Mario Basanov ir Vidžio kūrybai.

Būtent „Downtown Party Network“ sukurta, bet į skaitmeninį singlą neįtraukta „I’ll Be Gone“ versija „Silence“ nutarė pasidalinti su visais savo draugais, šiemet palaikiusiais naują judėjimą ir skatinusiais dirbti toliau. Šis remiksas – savotiška kalėdinė dovana, kurią kiekvienas gali parsisiųsti jau dabar.


   

Facebook comments