Vietoj kalėdinių pirkinių - teisinės Madonnos konsultacijos

Panašu, kad šiemet šventine nuotaika Madonnai pasidžiaugti bus itin sunku.

Atvykusi į Didžiąją Britaniją su vaikais praleisti Kalėdų ji nenuskubėjo į Londono gatves paskutinės minutės apsipirkimui, o nukeliavo tiesiai pas savo skyrybų advokatę.

Vaikų globos klausimais Madonnos skyrybų byloje rūpinasi Fiona Shackleton, kuri atstovavo serą Paul‘ą McCartney jo ir Heath Mills santuokos nutraukimo reikaluose.

Vienas šaltinis teigė „Daily Mirror“: „Nepanašu, kad Madonnos mintys suktųsi apie šeimynines Kalėdas. Pirmas dalykas, kurį ji padarė atvykusi, tai susitiko su savo skyrybų advokate. Tai tikrai nepalengvins tos atmosferos, kuri skyrybų akivaizdoje slėgs jų kalėdinį stalą. Vos pradėjus skirtis ir vengti vienas kito, dabar Madonna ir Guy‘us turės kurį laiką praleisti kartu.“

Madonna ir Guy‘us nutarė atidėti visus nesutarimus į šalį ir šias Kalėdas praleisti kartu su vaikais, tačiau abu nori kuo greičiau išspręsti vaikų globos pasidalinimo klausimus.

Šaltinis pridėjo: „Guy‘us ir Madonna stengiasi kuo greičiau užbaigti šiuos reikalus, nes nori sulaukti kiek įmanoma mažiau spaudos dėmesio. Būtent dėl vaikų jie stengiasi viską sutvarkyti kuo greičiau.“


   

Facebook comments