Vilniaus publiką džiugino romantiškasis Seal'as

Puikiai nusiteikęs ir išsiilsėjęs - toks antradienio vakarą į sostinės Pramogų arenos sceną lipo JAV dainininkas Sealas. Jis į Vilnių atvyko jau trečią kartą ir vėl rado čia ištikimą publiką - keli tūkstančiai žmonių susirinko paklausyti romantiškojo juodaodžio atliekamų dainų. "Labas, Lithuania", - pusiau lietuviškai nuo scenos sveikinosi jis.

Dainininkas - retas atvejis - į Vilnių atvyko likus dviems paroms iki pasirodymo. Viename prabangiausių sostinės viešbučių apsistojęs įspūdingo stoto juodaodis nesulaukė itin įkyraus dėmesio.

Laisvalaikį jis leido ramiai: vaikštinėjo po senamiestį, bėgiojo krosą Vingio parke ir gyrė viešbučio virtuvę, kuri, anot jo, tokia puiki, kad niekur kitur valgyti net nesinori.

Vis dėlto krosas be pasekmių nebuvo prabėgtas. Dainininkas pasitempė raumenį ir prieš pasirodymą teiravosi, ar niekas neturi skausmą malšinančio tepalo. Pasiūlytų tablečių nuo skausmo jis atsisakė ir neradęs kuo patepti traumuotos vietos, nutarė apsieiti be vaistų.

"Ar žinote, kad Vilnius - labai seksualus miestas", - dviejų dienų viešnagės įžvalga nuo scenos pasidalijo jis. Tokia mintis jam kilo gatvėse stebint lietuvių merginų apdarus.

Atrodo, kad merginas jis ne tik stebėjo. Pirmose gerbėjų eilėse buvo ir dvi seserys vilnietės, kurias juodaodis sutiko mieste, susipažino ir pakvietė į koncertą.

Moteriškoji lytis visada buvo ištikimiausia Sealo gerbėja. Ir Vilniaus koncerte moterų atrodė daugiau nei vyriškių. Atletiško sudėjimo, aukšto ūgio, randuotu veidu - Sealas merginoms tikrai neatrodo pabaisa.

Vilniuje jų širdis jis vėl virpino romantiškomis dainomis, kurios yra tapusios jo vizitine kortele. Už tai iš vienos gerbėjos rankų nusipelnė rožių. Tiesa, jas teko ilgokai tiesti, nes įsijautęs atlikėjas dvi dainas nepastebėjo jam bandomos įteikti puokštės.

Tiesa, Sealas nėra vien romantiškas jautrių sielų virpintojas. Pamaišiui su garsiausiais jo hitais skambėjo ir mažiau žinomos, tačiau daugiau energetinio užtaiso turinčios dainos, kurios privertė pakratyti galvas ir griežtesnės muzikos gerbėjus. Pavyzdžiui, koncertą stebėjusį dainininką Povilą Meškėlą.

Muzikos mylėtojui Sealo pasirodymas buvo tikra atgaiva. Dainininkui scenoje talkino net aštuoni muzikantai. Be tradicinio gitarų, būgnų ir klavišinių komplekto, buvo galima išgirsti nei išvysti ir pučiamuosius.

Koncertas buvo orientuotas ne į vizualius triukus, o į muzikos kokybę. Susirinkusieji atrodo to ir tikėjosi, nes kiekvieną, net ir mažai žinomą kūrinį, palydėdavo nuoširdžiais plojimais. Hitus sveikino tikros ovacijos - publika tikrai buvo ne atsitiktiniai klausytojai, o ištikimi gerbėjai. Tiesa, salė neatrodė labai pilna. Jei koncerto rengėjai išties buvo pasirengę parduoti tik 2000 bilietų, tai šis skaičius ir buvo pasiektas pačiu geriausiu atveju.

Po koncerto dainininkas nebuvo nusiteikęs naktinėti. Jis planavo grįžti tiesiai į viešbutį ir ten vakarieniauti bei eiti miegoti. Kitą dieną jo laukė skrydis per Atlantą į Niujorką. Trumpos atostogos seksualiajame Vilniuje baigėsi.   

Facebook comments