Vilniečiai šėlo pagal Jurgio Didžiulio grojamus Lotynų Amerikos ritmus

Ketvirtadienio vakarą Pietų Amerikos kultūrai neabejingi vilniečiai rinkosi į Visų Šventųjų (Lazdynų Pelėdos) skverelį, kur vyko pirmas toks Lietuvoje kolumbietiškas vakarėlis „Colombian Block Party“. Visą vakarą DJ pulto neapleido iš Kolumbijos kilęs Jurgis Didžiulis.

Žinomas Lietuvos dainininkas ir keliems mėnesiams Kolumbijos kultūros ambasadoriumi tapęs Jurgis Didžiulis vieną po kitos keitė muzikines plokšteles, kuriose jo ir lapkričio 7 d. į Vilnių pirmą kartą koncertuoti atvyksiančio Kolumbijos atlikėjo Juaneso mėgstamiausi kūriniai.

„Šįvakar vakarėlio klausytojams sugrojau apie 100 geriausių Lotynų Amerikos kūrinių. Manau tai yra pakankamai daug, kad mūsų visuomenė bent maža dalimi priartėtų prie Kolumbijos ir geriau susipažintų su šalies muzikine kultūra. Kiekvienas pabuvojęs šiame vakarėlyje ir po jo grįžęs namo bus puikios nuotaikos ir jaus kažką gero savo viduje. Lotynų muzika visuomet palieka malonų pėdsaką, kai jos paklausai“, – po „Colombian Block Party“ kalbėjo J. Didžiulis bei pažadėjo, jog geriausius vakarėlio metu skambėjusius kūrinius netrukus bus galima rasti specialiame „Youtube“ kanale.

„Colombian Block Party“ netruko sutraukti būrį vilniečių ir miesto svečių, tarp kurių buvo galima išvysti ir ne vieną salsos žingsniu klubus judinantį svečią iš Lotynų Amerikos. Savo vyro Jurgio Didžiulio palaikyti su judviejų sūnumis Pranu Emilijumi ir Antanu atėjo ir linksmai nusiteikusi žavioji Erica Jennings.

Jurgio Didžiulio leidžiamą muziką ir skverelyje vykstantį veiksmą galėjo stebėti ne tik į jį susirinkę, bet ir 88,5 FM radijo dažnį susiradę radijo klausytojai. Ne mažesne atrakcija vakarėlio tiek didiesiems, tiek ir mažiesiems svečiams tapo šalia skverelio stovėjęs tuzinas retro stiliaus amerikietiškų automobilių – būtent tokių, kokių vis dar gausu Kolumbijos gatvėse.

„Puikus vakarėlis, puiki muzika, dar puikesnė nuotaika. Mes su draugėmis kaip tik ėjome po šokių repeticijos, tad šis vakarėlis tapo puikiu repeticijos pratesimu. Ir arbata – fantastiška“, – viena už kitą labiau „Colombian Block Party“ gyrė bene pirmosios šokių aikštelėje vietas užsiėmusios vidutinio amžiaus vilnietės.

Nuo rudeniško vakaro žvarbos saugojo ir šildė „Sofa de Pancho“ virtuvės meistrų pagal specialų Lotynų Amerikos receptą paruošta ir vakarėlio dalyviams nemokamai dalinama arbata, kurios per kelias valandas buvo išgerta apie 100 litrų.

„Colombian Block Party“ vakarėlis buvo rengiamas kaip įžanga į lapkričio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą vyksiantį akustinį („MTV Unplugged“) „La Camisa Negra“ hito atlikėjo Juaneso koncertą. Lotynų Amerikos mega žvaigždės koncertą apšildys Jurgis Didžiulis.


   

Facebook comments