Vytauto Juozapaičio ir draugų koncertas “Neprarask vilties”

Vasario 21 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje vienas žymiausių Lietuvos baritonų bei daugelio jaunųjų Lietuvos scenos talentų mokytojas Vytautas Juozapaitis pristatys savo naująją programą iš būsimojo albumo “Neprarask vilties”. Daugeliui lietuvių Vytautas Juozapaitis pažįstamas kaip puikaus balso savininkas, Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas, „Kelio į Žvaigždes“ nugalėtojų Merūno ir Anatolijaus mokytojas bei LNK „Žvaigždžių duetai“ ekspertų komisijos pirmininkas.

Koncerto vakarą Vytautas Juozapaitis dar kartą primins Lietuvai ir visiems savo gerbėjams, jog yra ne tik puikus vokalo mokytojas bei reiklus komisijos pirmininkas, o ir įstabaus vokalo meistras. Koncerto svečiai bus maloniai nustebinti naujomis gerai žinomų populiariosios klasikos ir lietuviškų kūrinių interpretacijomis.

Albumo pristatymo koncerte nuskambės ritminga ir nepaprastai sudėtinga aranžuote „nuspalvinta“ garsioji Ūdrio arija iš operos „Pilėnai“, visiškai kitaip skambanti miuziklo „Muzikos garsai“ puošmena „Edelweis“, naujovėmis alsuojanti F.Schuberto „Ave Maria“, garsieji „The Beatles“, „Queen“ ir Erico Claptono hitai.

Renginio metu maestro pagerbs ir gerai Lietuvai žinomi jo mokiniai: Merūnas bei Anatolijus iš projekto „Kelias į žvaigždes“. Savo romansais širdį virpins populiaraus serialo „Nekviesta meilė“ bei muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ pažiba Larisa Kalpokaitė bei moterų ansamblis “Eglė” ir jo vadovė Eglė Juozapaitienė.

Kalbėdamas apie koncertą maestro pabrėžė, kad jo tikslas šio renginio metu apjungti skirtingų muzikos stilių gerbėjus - vieniems atskleidžiant klasikinės muzikos žavesį, kietiems parodant, kad visiems puikiai žinomi šiuolaikiniai muzikos kūriniai gali skambėti ir kitaip.


   

Facebook comments