"The White Stripes" atskleidžia naujojo albumo detales

Tikimasi, kad jau šiemet „The White Stripes“ išleis savo šeštąjį studijinį albumą „Icky Thump“. Alternatyviojo roko duetas savo interneto svetainėje išspausdino pranešimą apie tai, jog jau baigė įrašinėti ir miksuoti savo naująjį darbą, seksiantį po 2005-ųjų disko „Get Behind Me Satan“. Kol kas nėra jokių oficialių žinių dėl pasirodymo datos, nors pati grupė skelbia: „Mes atiduodame visas jėgas (kad ir kas tai būtų) tam, kad albumą išleistume, kaip galima greičiau“.

Jack‘as ir Meg White‘ai tirs savaites praleido Nešvilio „Blackbird“ studijoje, kur įrašinėjo albumą. Grupė svetainėje taip pat patalpino vienos iš dainų, „I'm Slowly Turning Into You“, vaizdo klipą, tačiau tikroji muzika buvo pakeista 7-ojo dešimtmečio semplu tam, kad būtų išvengta to, ką muzikos industrijos analitikai vadina „dainų vagystėmis“. Tarp kitų paviešintų eksperimentinių kūrinių – „Catch Hell Blues“, „Little Cream Soda“ bei „You Don't Know What Love Is (You Just Do What You're Told)“.

Kaip pranešta anksčiau, „The White Stripes“ pasirašė leidybinę sutartį su „Warner Bros.“, po to, kaip paliko dabar jau nebeegzistuojančią „V2 Records“.

Tikimasi, kad birželio 14-17 dienomis vyksiančiame „Bonnaroo“ muzikos festivalyje pasirodys ir „White Stripes“. Be jų ten koncertuos „Widespread Panic“ bei „The Police“. Iš Detroito kilęs duetas taip pat yra įpusėjęs planavimą, kaip gastrolėmis reklamuos naująjį albumą „Icky Thump“.

Jack‘as White‘as didžiąją praėjusių metų dalį praleido koncertuodamas ir reklamuodamas kitos savo grupės, „The Raconteurs“, debiutinį albumą „Broken Boy Soldiers“, pasirodžiusį gegužės mėnesį.


   

Facebook comments