Won-G tinka tiek klubams, tiek rimtam klausymui

Haičio saloje, Port-au-Prince mieste, gimęs reperis Won-G, dar žinomas pravarde "The Haiti Boy", yra galbūt dar ne visiems girdėtas urbanistinės muzikos (Hip-Hop/R&B/Club/Dance/Pop-Rap) atstovas. Pradėjęs muziknę karjerą 1995-aisiais, Won-G kolkas nėra daug pasiekęs muzikos topuose ir nepriklauso jokiai prestižinei įrašų kompanijai. Galbūt šį trūkumą panaikins penktasis jo albumas "Rage Of The Age", pasirodysiantis šią vasarą. Debiutinis jo albumas "Do It Do It" buvo išleistas beveik savarankiškai, tačiau sugebėjo peržengti 130,000 parduotų kopijų ribą. Turint omenyje, kad albumas nebuvo reklamuojamas nei radijuje, nei televizijoje, tai puikus rezultatas.

Gimęs Haityje, tačiau augęs Brukline, Won-G įgavo savitą repavimo stilių ir manierą. Be to, ilgą laiką gyvenęs tarp įvairiakalbių žmonių, Won-G išmoko tai pritaikyti muzikoje. Jis gali repuoti anglų, prancūzų, kreolų ir ispanų kalbomis, be to, jo kūryboje nerasite ką nors žeminančių ar niekinančių nepadorių frazių. Savo muzikoje, dažnai tinkančioje klubams, Won-G nevengia politikos. Kaip rašoma atlikėjo , didžiausias jo įkvėpėjas yra 17-ajame amžiuje gyvenęs, iš Haičio kilęs vergas Toussaint L'overture, vėliau tapęs pirmuoju šalies prezidentu. Jo dėka, 1804-aisiais Haitis tapo pirmąja valstybe, padariusia galą savo gyventojų vergijai ir išsivadavusia iš priklausomybės prancūzams. Toussaint'o vardą dažnai galima užtikti reperio kūryboje.

Kelią į klausytojų širdis praskinsiantis kūrinys bus legendinės grupės Blondie klasikos "Rapture" koveris "Caught Up in the Rapture", kuris bus išleistas atskiro singlo pavidalu. Vaizdo klipas, kuriame matysime sekso skandalu išgarsėjusią Paris Hilton, buvo filmuojamas Los Andžele prieš kelis mėnesius.

"Rage Of The Age" pasirodys parduotuvėse liepos 13-ą dieną.


   

Facebook comments