Wyclef'as Jean'as: "Michael'as Jackson'as man vis dar skolingas pinigų"

Wyclef‘as Jean‘as užsipuolė Michael‘ą Jackson‘ą, tikindamas, kad pop muzikos karalius jau daugiau nei dešimtmetį yra skolingas jam tūkstančius dolerių.

Buvęs „Fugees“ narys dirbo kartu su Jacko netrukus po jo remiksų albumo „Blood On The Dancefloor“ pasirodymo 1997-aisiais, tačiau dabar pareiškė, kad už darbą jam taip ir nebuvo pakankamai sumokėta.

Jis sako: „Michael‘as yra man skolingas pinigų. Kai jis sukūrė „Blood On The Dancefloor“, mes kartu darbavomės studijoje.“

„Atlikome porą sesijų. Kai esu studijoje, esu labai tikslus. Su manimi studijoje nėra lengva.“

„Praėjo jau tikrai daug laiko, tačiau man iki šiol nebuvo sumokėta. Mike‘as žino kokius pinigus jis man skolingas. Tiesiog norėčiau, kad jis su manim susisiektų,“ cituoja muzikantą dienraštis „The Sun“.

Neretai spaudoje pasirodo žinios ir apie vis didėjančias Jackson‘o skolas. Tariami jo pasirodymai „O2“ arenoje Londone šią vasarą gali tapti bandymu išsikapstyti iš finansinių problemų.

Tuo tarpu pats Wyclef‘as Jean‘as „Music.lt“ Top 40-uke – ant pasitraukimo ribos, mat lankytojų balsai jo dainai „Sweetest Girl“ garantavo tik 39-ą poziciją.


   

Facebook comments