„Yvos“ naujovės: vaikinai, salto ir nekaltas flirtas

„Yva“ keičiasi – gražuolių grupės sudėtį papildė trys išvaizdūs „Studijos M“ šokėjai.

„Jei anksčiau per mūsų koncertus vaikinai turėdavo kur akis paganyti, tai dabar ir merginos, apsilankiusios mūsų koncertuose turės kuo pasidžiaugti“, - šyptelėjo „Yvos“ dainininkė Natalija.

Pasak jos, „Studijos M“ vaikinai demonstruoja neįtikėtinus triukus, savo šokiais ypač pagyvindami „Yvos“ merginų pasirodymą.

„Na, bet mes taip pat nepėsčios – šauniųjų vaikinų padedamos taip pat galime kai ką pademonstruoti. Per vieną dainą netgi atliekame salto, - pasakojo Natalija. - Mokytis šio triuko teko visą mėnesį, ir neslėpsiu, kai reikėjo pirmą kartą jį atlikti, buvo nejauku. Teko ir traumą patirti – buvau ranką išsisukusi. Be to, vienas dalykas po šuolio nusileisti ant grindų kai per treniruotes esi apsiavusi sportiniais bateliais, kitas dalykas – kai per koncertus būni pasipuošusi aukštakulniais“.

Natalijai, kuri yra lankiusi akrobatikos užsiėmimus, šis triukas pasidavė greičiau, tačiau ir Goda su Kristina netruko jį perprasti.

„Dabar, kai su mumis į koncertus važioja ir vaikinai, kelionėse šurmulys, juokas ir nekaltas flirtas nenutyla niekada“, - šypsojosi Natalija, patikinusi, kad jos vyras Deivydas Zvonkus pavydo scenų nekelia.


   

Facebook comments