„Yvos“ vokalistei slogą įveikti padeda ir spiritas

“Kodėl žmonės, dirbantys valstybinė poliklinikose, vis nepasikeičia? – piktinosi „Yvos“ vokalistė Natalija. – Neseniai mano sesuo Kristina, kuriai sukako 18 metų, nuėjo persiregistruoti iš vaikų į suaugusiųjų polikliniką. Dieve, kiek jai teko išklausyti riksmų ir nurodinėjimų! O iš kur jai, pirmą kartą nuėjusiai į šia polikliniką, viską žinoti? Tą patį prieš kelerius metus teko patirti ir man, tad po to apsilankymo poliklinikoje, niekada nebeinu į valstybines gydymo įstaigas”.

Pasak jos, net ir nepasiturinčiai gyvenantys žmonės, nepagaili kuklių savo santaupų ir renkasi privačias gydymo įstaigas, nes žino, kad su jais ten bus elgiamasi visai kitaip nei valstybininėse įstaigose.

Tačiau kol kas Natalija ją užklumpančius nedidelius negalavimus įveikia savo jėgomis.

“Esu neblogai susipažinusi su vaistais, tad žinau kuo ką gydytis. Tiesa, vaistų stengiuosi negerti – kam gadinti skrandį? Net ir vitaminą C susileidžiu į užpakaliuką”, - šyptelėjo Natalija.

Kartą, užklupus slogai, Natalija išbandė ir savo uošvės rekomenduotą gydymo metodą – užvirinus spiritą, į jį pamirkyti nosinę, ir paskui, prikišus ją prie nosies, kvėpuoti.

“Po šios procedūros geriausiai eiti iš karto miegoti, tačiau tai labai efektyviai veikia”, - tikino atlikėja.


   

Facebook comments