ŽAS grįžo iš gastrolių Ispanijoje

Grupė „ŽAS" pirmadienio vakarą grįžo iš Ispanijos, kur viešėjo beveik dvi savaites ir surengė tris sėkmingus koncertus ten gyvenantiems ir dirbantiems išeiviams iš Lietuvos.

ŽAS pirma Lietuvos popgrupė, surengusi koncertus šioje šalyje. Iš viso ŽAS pasirodymuose Barselonoje, Valensijoje ir Almerijoje apsilankė apie 600 gerbėjų. Pasak Choro, į koncertą rinkosi ne tik lietuviai, bet ir ispanai.

„Įspūdingiausias koncertas buvo Almerijoje, jis vyko centrinėje miesto aikštėje, mūsų dainų klausėsi apie 400 lietuvių. Nors mums buvo tvirtinama, kad būtent šiame krašte gyvena daugiausia „padugnių” iš Lietuvos, įsitikinome, kad taip nėra. Susirinkusi publika buvo fantastiška”, - įspūdžiais iš Ispanijos dalijosi Choras.

ŽAS Ispanijoje ne tik koncertavo, bet ir pramogavo - lietuvių muzikantai apsilankė net trejose futbolo varžybose. „Dar labai daug valgėme, nes ten maistas labai skanus – tradicinė ispaniška paelja, specifiniai mėsos patiekalai. Ir vyno turbūt ne vieną kibirą išgėrėme”, - pasakojo muzikantas.

Nors Ispanijoje dar šilta (temperatūra nė karto nebuvo nusileidusi žemiau 21 laipsnio), jūroje „žasai” maudėsi tik kartą. Per gastroles muzikantams teko nukeliauti ne vieną tūkstantį kilometrų po Ispaniją išsinuomotu automobiliu.


   

Facebook comments