ŽAS narys Tru iš Gruzijos parsivežė... kardą

Prieš savaitę du ŽAS nariai Bilas ir Tru grįžo iš Gruzijos, kur stebėjo Lietuvos futbolo rinktinės kovą su gruzinų futbolininkais. Deja, rungtynes lietuviai pralaimėjo 1:0. Po nesėkmingai lietuviams susklosčiusių rungtynių ruošdamiesi naml, "žasai" kartu su bičiuliais oro uoste nusprendė išleisti likusius svetimus pinigus.

"Žiūriu, oro uoste toks siuvenyrų kioskelis stovi, kuriame pilna visokių durklų, kinžalų. Kadangi nemažesnę nei futbolui aistrą jaučiu ir šaltiesiems ginklams, nusprendžiau apsidairyti. Na, galvoju, kokį mažytį nusipirksiu, gal muitinėje nepastebės. Žiūriu, ant sienos kabos vienas toks didelis didelis kardas. Pardavėja sako: "Pirk, koks tu džigitas be kardo". Sakau: negaliu, muitinė nepraleis. O ji man: "Nebijok, iš Gruzijos leidžia kardus išsivešti". Tai aš jį ir nusipirkau", - pasakojo Tru.

Pasirodo, pardavėja buvo teisi. Nors kardas net netilpo į lagaminą, ir per visą sprindį buvo išsikišęs iš jo, Tru niekas nestabdė ir jis sėkmingai parkeliavo namo, džiaugdamasis nauju savo kolekcijos egzemplioriumi.


   

Facebook comments